Stanice technické kontroly Libčice nad Vltavou

Stanice technické kontroly Libčice nad Vltavou

STK, celým názvem stanice technické kontroly, jsou zvláštní místa, kde probíhají zákonem nařízené prohlídky technického stavu. Ty jsou povinné pro všechna vozidla registrovaná v ČR, mají-li přidělené SPZ. Kdo projde a koho naopak vyhodí?

STK projdou pouze připravení

Dle zákona musí mít osobní vozidlo platné osvědčení o technické způsobilosti. To získá na základě technické kontroly, na kterou musí nové auto po čtyřech letech, poté už každé dva roky. Kontrolou projdou pouze auta v požadovaném technickém stavu. Vozidla, u nichž jsou zjištěny vážné až nebezpečné závady, musí být nejprve opravena, a teprve poté mají šanci získat nové osvědčení. Na opravu v rámci jedné kontroly mají lhůtu jeden měsíc.

Nejlevnější STK ve městě Libčice nad Vltavou

Ve většině případů se cena technické pohybuje od 1000 Kč do 2000 Kč. Pokud vám není cena lhostejná, doporučujeme provést menší průzkum a porovnat si ceny STK ve městě Libčice nad Vltavou a blízkém okolí. Hledání kontaktů vám usnadní přiložený seznam stanic.

NÁŠ TIP: Stojí vás auto dost peněz a rádi byste snížili s ním spojené výdaje? Vyzkoušejte naše online porovnání pojištění vozidel a najděte si konečně opravdu levné povinné ručení dělané jako na míru přímo pro váš vůz.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Libčice nad Vltavou:

1.Libčice nad Vltavou, BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Vltavská 7, 252 66, tel. 233 930 909

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás