Stanice technické kontroly Lednice

Stanice technické kontroly Lednice

Jednou z hlavních povinností vlastníků vozidel registrovaných v ČR je zajištění perfektního technického stavu po celou dobu jeho provozu. Technický stav každého provozovaného auta je kontrolován na STK každé dva roky. Víte, jak vůz na technickou nejlépe připravit a kde se STK provádí?

Na STK jedině s autem v dobrém stavu

Technická kontrola každý druh rok prověří, zda je auto technicky způsobilé a jeho stav nijak neohrožuje bezpečnost silničního provozu. Pokud chcete povinnou prohlídkou projít hladce, neponechejte nic náhodě. Nejlepší je vozidlo zavézt do servisu, kde jej technici důkladně prohlédnou a navrhnou opravy závad, které by získání osvědčení o technické způsobilosti mohly překážet. Teprve poté se objednejte na řádnou STK.

Jak najít nejlepší STK ve městě Lednice

Je jedno, kde máte přihlášenou trvalou adresu, technickou kontrolu můžete bez obav nechat provést kdekoliv, kde se zrovna nacházíte. Ať už se jedná o přechodný pobyt nebo návštěvu u rodičů. Zvlášť, vychází-li tam STK levněji. Ceny STK pro město Lednice si snadno ověříte díky seznamu kontaktů, který najdete pod textem.

NÁŠ TIP: Vadí vám vysoké náklady, které jsou spojené s provozem vašeho auta? Snižte je! Porovnejte si ceny a objevte povinné ručení v lepší kvalitě, ale za nižší cenu, než máte nyní.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Lednice:

1.Lednice, STK AUTO Lednice s.r.o., Nejdecká 719, 691 44, tel. 519 340 646

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás