Stanice technické kontroly Kyjov

Stanice technické kontroly Kyjov

S provozem vozidla je spojena celá řada povinností. Některé z nich jsou dokonce nařízeny zákonem. Platí to například pro pojištění odpovědnosti, které je známé spíše jako povinné ručení, a pravidelné technické kontroly. Co taková kontrola obnáší a kde ji provádí?

Povinnost jménem technická kontrola

Technická kontrola se vztahuje ke stavu a funkčnosti vozidla a všech jeho součástí. Provádí se na stanicích technické kontroly, pro které se častěji používá pouze zkratka STK. V rámci prohlídky se kontrolují zejména brzdy, světla, motor, kola, pneumatiky, podvozek i karoserie. Je-li auto v pořádku, obdrží osvědčení o technické způsobilosti a může do provozu. Není-li, má vlastník jeden měsíc na nápravu, jinak musí celý proces opakovat. Nebezpečné závady mohou vést až k vyloučení vozidla z provozu z důvodu technické nezpůsobilosti.

Tip na nejlevnější STK v Kyjově

Pokud se poslední technická u vašeho vozidla chýlí ke konci, nezapomeňte zařídit dvě věci. Za prvé nechte vůz zkontrolovat v servisu a za druhé si najděte STK za nejlepší cenu. Pod textem najdete seznam kontaktů na STK ve městě Kyjov. Porovnejte si ceny a objednejte auto tam, kde si účtují nejméně.

NÁŠ TIP: Hledáte také levnější povinné ručení? Klikněte na kalkulačku, vyplňte údaje a za okamžik zjistíte, který z pojistitelů vám nabízí povinné ručení za nejlepší cenu na současném trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kyjov:

1.Kyjov, STK Kyjov s.r.o, Boršovská 2622/91, 697 01, tel. 518 615 140

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 8

Mluví se o nás