Stanice technické kontroly Kuřim

Stanice technické kontroly Kuřim

K tomu, aby vozidlo mohlo legálně na silnice, potřebuje registrační značky, zákonné pojištění odpovědnosti neboli povinné ručení a platné osvědčení o technické kontrole, které vystavují pouze na stanicích technické kontroly, a které je nutno obnovovat vždy po dvou letech.

Osvědčení o STK musí mít každé vozidlo

Pouze novým automobilům je osvědčení automaticky přiděleno a na první prohlídku musí po prvních čtyřech letech provozu. Poté je povinná technická kontrola požadovaná každý druhý rok. Nové osvědčení o technické způsobilosti je vystaveno na základě této kontroly, která se zaměřuje na celkový stav vozidla včetně povinné výbavy. Vážné závady je vlastník povinen odstranit na vlastní náklady do 30 dní, jinak nové osvědčení nezíská.

Získejte nejlevnější STK ve městě Kuřim

Technická kontrola není bezplatná služba a majitel auta za ni zaplatí tisícovku až dva tisíce korun. Nechcete-li platit dvojnásobek, věnujte výběru stanice technické kontroly pár minut svého času. Kontakty na STK pro město Kuřim díky nám hledat nemusíte, kompletní seznam najdete pod textem.

NÁŠ TIP: Na našich stránkách si také můžete vybrat a sjednat levné povinné ručení pro váš vůz. Stačí kliknout na kalkulačku, vyplnit údaje a počkat si pár vteřin na přehledné srovnání nabídek od různých pojišťoven.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kuřim:

1.Kuřim, BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Tišnovská 1968/33, 664 34, tel. 541 210 437

2.Kuřim, Ing. Karel Maňas, areál HERBASTAR, s.r.o., Tišnovská 1968/33, 664 34, tel. 541 210 437

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás