Stanice technické kontroly Kunovice

Stanice technické kontroly Kunovice

Počet aut na silnicích neustále roste, proto je velmi důležité zajistit bezpečnost pro všechny účastníky provozu. K tomu slouží hned několik povinností. Řidiči musí absolvovat kurz jízdy a složit závěrečné zkoušky. Provozovaná auta musí být řádně pojištěná a musí mít platné osvědčení o technické způsobilosti.

Podmínky pro získání osvědčení o technické způsobilosti

Zatímco povinné ručení si sjednáte pouze jednou, osvědčení je nutné obnovovat vždy po dvou letech. Technická způsobilost aut se kontroluje na stanicích technické kontroly (STK), která prohlíží všechny součásti, hodnotí jejich stav i funkčnost. Při zjištění závad bránících ve vystavení nového osvědčení, vlastník získá měsíc na jejich odstranění. Kontrole na STK podléhá i povinná výbava. Majitelům aut je doporučeno před povinnou prohlídku vůz nechat zkontrolovat v servisu, chtějí-li si ušetřit čas, starosti i peníze.

Osvědčený tip, jak ušetřit na STK ve městě Kunovice

Povinnou technickou kontrolu hradí majitelé aut a jelikož se ceny u jednotlivých stanic liší, majitelé mohou využít možnost výběru. Využijte seznam STK pro město Kunovice, který najdete na této stránce, a porovnejte si ceníky SKT nejprve ve svém městě. Poté můžete zkouknout i stanice v nejbližším okolí.

NÁŠ TIP: Máme pro vás ještě jeden tip, jak na vozidle ušetřit. Srovnejte si ceny povinného ručení pro váš automobil a nebojte se změny, narazíte-li na výhodnější nabídku. Změnou pojistitele ušetříte každý rok slušnou částku.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kunovice:

1.Kunovice, STK Kunovice s.r.o., Náměstí Svobody 578, 686 04, tel. 572 548 548

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 7

Mluví se o nás