Stanice technické kontroly Králův Dvůr

Stanice technické kontroly Králův Dvůr

Mezi povinnosti majitelů vozidel v ČR patří zajištění požadovaného technického stavu, který žádným způsobem neohrožuje bezpečnost silničního provozu. Aby na to řidič nezapomínali, musí s vozidlem každý druhý rok projít kontrolou na STK. Jak to probíhá?

Jak zajistit bezproblémový průběh povinné STK

STK je zkratka pro zvláštní stanice technické kontroly. Jedná se o speciální servisy, kde se auta neopravují, ale prohlíží. Hlavním cílem zákonné kontroly je ověření stavu a funkčnosti jednotlivých součástí, jako jsou například brzdy, světla, motor, ale i podvozek, karoserie či povinná výbava. Zatímco mírné závady nevadí, ty vážné musí vlastník auta nechat opravit do stanovené lhůty, jinak osvědčení o technické způsobilosti nebude prodlouženo.

Ušetřete na STK ve městě Králův Dvůr

STK není zadarmo a cena za povinnou kontrolu se pohybuje mezi 1 000 Kč až 2 000 Kč. Chcete-li se dostat spíše na tu nižší hranici, doporučujeme porovnat ceny stanic ve vašem okolí. K ruce si vezměte kontakty na STK pro město Králův Dvůr, které najdete hned pod článkem.

NÁŠ TIP: Porovnejte si také ceny povinného ručení a ušetřete na pojištění vozidel. Stačí do naší kalkulačky vyplnit požadované údaje a obratem můžete vybírat ze seznamu nejlepších nabídek na POV.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Králův Dvůr:

1.Králův Dvůr, A-Z BEROUN s.r.o., Pod Hájem 372, 267 01, tel. 311 637 777

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 8

Mluví se o nás