Stanice technické kontroly Kožlany

Stanice technické kontroly Kožlany

Chcete-li v ČR jezdit svým vlastním autem, budete potřebovat kromě registračních značek a zákonného pojištění ještě platné osvědčení o provedené technické kontrole. Toto osvědčení potvrzuje, že je auto po technické stránce způsobilé provozu na veřejných komunikacích a neohrožuje jeho bezpečnost.

Technické kontroly pro bezpečnější provoz na silnicích

Nejen řidič musí splňovat požadavky, které jej opravňují usednout za volant a řídit. Také auto samotné nesmí nijak ohrožovat bezpečný provoz na silnicích. Dopravní nehodu totiž mohou způsobit i vadné brzdy nebo rozbitá světla a podobně. Aby k takovým událostem docházelo minimálně, musí vozidla jednou za dva roky projít prohlídkou technického stavu na stanicích technické kontroly neboli STK. Pokud auto požadavky na technický stav nesplní, osvědčení nezíská a nesmí do provozu.

Najděte si STK ve městě Kožlany za nejlepší cenu

Kvůli nové STK můžete zajet na kteroukoliv stanici bez ohledu na vaši trvalou adresu nebo místo registrace auta. Můžete vůz svěřit servisu, který zajistí přípravu včetně samotné STK, nebo si stanice ve svém okolí obvolat a vybrat si tu nejlevnější. Pomůže vám následující seznam STK pro město Kožlany.

NÁŠ TIP: Jinou možnost, jak na provozu automobilu ušetřit, nabízí online porovnání POV na našich stránkách. Správným výběrem povinného ručení lze ušetřit každý rok několik stovek až tisíc korun.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kožlany:

1.Kožlany, Na Mazancích 349, 331 44, tel. 373 396 681

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás