Stanice technické kontroly Konice

Stanice technické kontroly Konice

Kontroly technického stavu motorových vozidel jsou v ČR povinné ze zákona. Nové vozidlo první prohlídka čeká čtyři roky po uvedení do provozu, poté se opakují vždy po dvou letech. Pokud stanice technické kontroly auto neuzná za způsobilé, nesmí do provozu. Víte, jak se na STK připravit?

Jak přichystat motorové vozidlo na technickou

Příprava na STK se týká zejména starších aut. Ideální je na údržbu vozidla dbát průběžně a jednou za čas je vzít do servisu. Obzvláště před technickou kontrolou je doporučeno provést větší prohlídku v odborné servisu a nechat odstranit závady, které by vystavení osvědčení o technické způsobilosti mohly bránit. Údržba vyjde levněji než oprava zanedbaného vozidla.

Objevte nejlepší STK ve městě Konice

S případnými opravami taková STK může vyjít až na několik tisíc korun. Samotná prohlídka stojí cca 1000 Kč až 2000 Kč. Vyplatí se tedy provést menší srovnání a najít si v okolí STK za nejlepší cenu. S výběrem vám pomůže seznam STK pro město Konice.

NÁŠ TIP: Nemálo peněz lze ušetřit také na pojištění vozidel. Využijte online porovnání na našich stránkách a najděte si nejlevnější povinné ručení pro váš vůz. Porovnání je zdarma a nezávislé.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Konice:

1.Konice, STATEKON s.r.o., Vrchlického 349, 798 52, tel. 704 031 474

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás