Stanice technické kontroly Kolín

Stanice technické kontroly Kolín

Pro legální provoz motorových vozidel registrovaných v ČR jsou nezbytné tři věci. Jedná se o registrační značky, zákonné pojištění odpovědnosti neboli povinné ručení a osvědčení o technické způsobilosti. Kde toto osvědčení získáte a proč je tak důležité?

Kde získáte osvědčení o technické způsobilostit

Pro bezpečnost provozu je důležitá nejen znalost a dodržování pravidel silničního provozu, ale také dobrý technický stav. Každé auto proto musí dle zákona disponovat osvědčením o technické způsobilosti, které získá na zvláštních stanicích technické kontroly neboli STK na základě pravidelné kontroly. U nových aut se tyto prohlídky provádí po čtyřech letech, pak se opakují každé dva roky.

Objednejte se na nejlevnější STK ve městě Kolín

Hledáte výhodně STK v nejbližším okolí svého bydliště? Ceny technické se totiž mohou lišit. Na této stránce najdete přehled STK pro město Kolín včetně adres a kontaktů. Porovnejte si jejich ceny a zjistěte, která ze stanic je ve vašem městě nejlevnější.

NÁŠ TIP: Získejte také nejlevnější povinné ručení. Na našich stránkách si snadno porovnáte nabídky od různých pojišťoven. Z přehledného porovnání si rychle vyberete nejlepší nabídku POV pro vaše auto.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kolín:

1.Kolín, Stanice technické kontroly Kolín spol. s r.o., Ovčárecká 509, 280 02, tel. 321 724 966

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás