Stanice technické kontroly Klášterec nad Ohří

Stanice technické kontroly Klášterec nad Ohří

Všechna vozidla registrovaná v ČR musí splňovat řadu přísných podmínek, aby mohla být legálně provozovaná. Jednou z nich je platné osvědčení o technické způsobilosti auta k provozu. O co přesně se jedná?

Jak získat osvědčení o technické způsobilosti

Osvědčení o technické způsobilosti potvrzuje, že se vozidlo nachází v takovém technickém stavu, který odpovídá zákonným požadavkům. Osvědčení je vystaveno na základě povinné technické kontroly, kterou musí každé vozidlo absolvovat vždy po dvou letech. Pouze první prohlídka u nového auta je vyžadováno až po čtyřech letech. Technické kontroly provádí jen pověřené stanice technické kontroly neboli STK.

Jak získat nejlevnější STK ve městě Klášterec nad Ohří

Blíže se konec platnosti technické kontroly a přemýšlíte, kam zajet? Pokud nechcete platit za kontrolu zbytečně moc, najděte si v okolí svého bydliště nejlevnější STK. Seznam všech STK pro město Klášterec nad Ohří najdete na této stránce.

NÁŠ TIP: Ušetřete také na povinném ručení. Využijte naši kalkulačku pojištění, porovnejte si aktuální nabídky a vyberte si povinné ručení pro své auto za nejnižší cenu na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Klášterec nad Ohří:

1.Klášterec nad Ohří, ALFA - TECHNIC s.r.o., Průmyslová zóna VERNE 12, 431 51, tel. 474 331 421

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 10

Mluví se o nás