Stanice technické kontroly Kladno

Stanice technické kontroly Kladno

Co se týče provozu vozidla, jsou české zákony poměrně přísné. Jeden vlastníkům vozidel nařizuje povinnost sjednání pojištění, druhý pravidelné kontroly technického stavu, které provádí stanice technické kontroly, zkráceně jen STK..

Povinná STK - jak často, kam a za kolik

Dle zákona nové vozidlo první technická čeká po čtyřech letech, pak už musí STK navštívit každé dva roky. Zákonné prohlídky zajišťují pouze certifikované stanice, které na základě důsledné kontroly vystaví osvědčení o technické způsobilosti automobilu k provoz. Pokud vůz kontrolou neprojde, může získat dočasné osvědčení s lhůtou jeden měsíc určenou pro nápravu závad. Cena STK se obvykle pohybuje od 1000 Kč do 2000 Kč.

Plaťte za STK ve městě Kladno co nejméně

Ceny si však STK stanovují samy. Než se objednáte na technickou kontrolu, doporučujeme vám předem ověřit ceny. Využijte níže uvedený seznam STK pro město Kladno a vyberte si nejlevnější STK ve vašem nejbližším okolí.

NÁŠ TIP: Nabízíme vám úsporu také na vašem povinném ručení. Máte-li pocit, že platíte za pojištění příliš, porovnejte si nejnovější nabídky na POV a z přehledného srovnání si vyberte nejlepší povinné ručení na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kladno:

1.Kladno, AUTOŠTOL-STK s r.o., Vašíčkova 71, 272 04, tel. 312 267 113

2.Kladno, TESTCAR s.r.o., Železničářů 885 areál ČSAD, 272 80, tel. 312 680 016

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás