Stanice technické kontroly Jiříkovice

Stanice technické kontroly Jiříkovice

Máte v pořádku osvědčení o technické způsobilosti? Termín poslední kontroly se dá lehce zapomenout. Nahlédněte do velkého technického průkazu nebo na známku na registrační značce a ujistěte se, že nejezdíte autem “na černo”.

Bez platné STK nesmí auto na silnice

Technická kontrola je povinnost , kterou zákon nařizuje všem vlastníkům vozidel. Kontroly se opakují každé dva roky a provádí je na stanicích technické kontroly (STK). Na základě prohlídky technického stavu je auto uznáno za technicky způsobilé. Osvědčení ale může být jen dočasné s měsíční lhůtou určenou na odstranění zjištěných závad. Poté je provedena opravná kontrola. V případě nebezpečných vad nemusí být osvědčení vystaveno vůbec.

Jak platit méně za STK ve městě Jiříkovice

Provedení STK může vyjít na 1000 Kč i 2000 Kč, záleží na konkrétní stanici. Pokud chcete ušetřit, zavolejte si na jednotlivé stanice ve svém městě a okolí a porovnejte si jejich ceny. Níže najdete seznam STK pro město Jiříkovice s adresami i kontakty.

NÁŠ TIP: Další úsporu může přinést nové a hlavně levnější povinné ručení. Nabídky si snadno porovnáte na našich stránkách a nejlevnější POV si můžete okamžitě uzavřít.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Jiříkovice:

1.Jiříkovice, POWER CARS s.r.o., Rohlenka 250, 664 51, tel. 544 212 101

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás