Stanice technické kontroly Hustopeče

Stanice technické kontroly Hustopeče

STK neboli kontrola technické způsobilosti auta k provozu je zákonná povinnost pro všechny vlastníky vozidel, kteří jsou povinni jednou za dva roky nechat zkontrolovat svůj automobil na pověřené stanici technické kontroly. Bez potvrzení o provedené STK nesmí žádné auto na veřejné komunikace.

Jak motorové vozidlo připravit na STK

S úplně novým vozidlem se na STK jede až po čtyřech letech. Poté už se povinné prohlídky opakují každé dva roky. Na prohlídku by se měl vlastník dostavit s vozidlem v požadovaném technickém stavu. Pokud kontrola odhalí vážné až nebezpečné závady, nemusí být vpuštěno do provozu. Proto je vhodné nechat před STK vozidlo zkontrolovat v odborném autoservisu a provést všechny doporučené opravy.

Najděte si nejvýhodnější STK ve městě Hustopeče

Cena technické kontroly se pohybuje kolem 2000 Kč. Zatímco někde zaplatíte jen 1000 Kč, jinde vás prohlídka může vyjít až na dvojnásobek. Níže najdete kontakty na STK pro město Hustopeče. Porovnejte si jejich ceníky a vyberte si nejlevnější STK v Hustopečích.

NÁŠ TIP: Nejen na STK lze ušetřit. Srovnejte si také ceny povinného ručení a ušetřete i na pojištění. S rychlým porovnáním online vám pomůže naše kalkulačka POV.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Hustopeče:

1.Hustopeče, INTERTEC spol. s r.o., Hybešova 14, 693 01, tel. 519 402 462

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás