Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Stanice technické kontroly Hranice

Stanice technické kontroly Hranice

Už je nejvyšší čas, abyste zajeli s autem na technickou kontrolu, ale nevíte kam? Každá stanice nabízí svůj servis za jinou cenu. Proto jsme pro vás připravili přehledný seznam STK Hranice. Díky průzkumu ušetříte peníze a vyberete si takovou STK, které vám nejvíce vyhovuje vzdáleností a cenou.

Chytré tipy, díky kterým ušetříte

Byla by škoda, kdybyste kvůli nepozornosti přišli o platnost technické kontroly. Zkontrolujte si raději povinnou výbavu včetně stavu vozidla ještě předtím, než na STK pojedete. Pokud se při objednání na STK Hranice zeptáte na spojení technické a emisní kontroly, můžete leckde získat výraznou slevu.

Jak najdete nejlepší STK pro město Hranice?

Na této stránce uvidíte přehledně a na jednom místě všechny STK ve městě Hranice. Můžete si tak vybrat nejenom podle příznivé ceny, ale také podle vzdálenosti od svého bydliště. Je ještě něco, na čem můžete ušetřit? Ani samotný provoz auta není levnou záležitostí. Podívejte se na kalkulačku povinného ručení níže a začněte šetřit teď hned.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Hranice:

1.Hranice, ELEKTRO-LUMEN, s.r.o., Hranická 505, 753 61, tel. 581 699 426 - 7

2.Hranice, ADR Logistik s.r.o., Tovární 605, 753 01, tel. 777 738 599

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás