Stanice technické kontroly Hranice

Stanice technické kontroly Hranice

Technická kontrola je ze zákona povinná prohlídka motorových vozidel. Nová vozidila ji musí absolvovat po čtyřech letech, a poté každé dva roky. Bez platného osvědčení o technické způsobilosti nesmí auto vůbec do provozu a majiteli hrozí nemalá finanční pokuta.

Na co se zaměřit před STK

Před návštěvou STK a absolvování prohlídky technického stavu je doporučena předběžná kontrola v odborném autoservisu a odstranění zjištěných vad, které by na STK mohly vadit. Auto by mělo na technickou kontrolu dorazit nejlépe v bezchybném stavu. Doporučuje se například kontrola VIN, osvětlení, stavu a opotřebení pneu, brzd a dalších součástí včetně předepsané povinné výbavy. Teprve poté se objednejte na STK.

Jak najít STK ve městě Hranice za nejvýhodnější cenu

Najděte si ve svém městě co nejlevnější STK. Pomůže vám následující seznam společností, které technické kontroly provádí ve městě Hranice. Obvolejte uvedené kontakty a vyberte si STK s nejnižší cenou za povinnou prohlídku. Rozdíl může činit i několik set korun.

NÁŠ TIP: Porovnejte si ceny povinného ručení a ušetřete také na pojištění vozidla. Srovnat si nabídky můžete zde na našich stránkách a nejlepší nabídku si můžete ihned uzavřít.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Hranice:

1.Hranice, ELEKTRO-LUMEN, s.r.o., Hranická 505, 753 61, tel. 581 699 426

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás