Stanice technické kontroly Horní Suchá

Stanice technické kontroly Horní Suchá

Každé dva roky musí vozidlo registrované v ČR (u nového vozidla poprvé po čtyřech letech), projít prohlídkou na stanici technické kontroly (STK). Chcete-li ušetřit čas i peníze, auto na technickou kontrolu dobře připravte.

Nepodceňujte přípravu před technickou kontrolou

Mechanici v rámci povinné STK kontrolují vozidlo od střechy až po podvozek. Prohlíží brzdy, motor, světla, podvozek, karoserii i další součásti včetně povinné výbavy. Pokud nechcete odejít s dočasným prodloužením osvědčení o technické způsobilosti a dlouhým seznamem vad, kterém musíte nechat odstranit do jednoho měsíce, nechte auto před STK zkontrolovat v odborném servisu.

Jak na výběr nejlepší STK ve městě Horní Suchá

Nepropásněte termín technické kontroly a objednejte se včas. Seznam všech STK ve městě Horní Suchá najdete pod článkem. Zjistěte si ceny technické kontroly ve vašem okolí a až pak se objednejte, ať za STK neplatíte více, než je nutné.

NÁŠ TIP: Využijte online kalkulačku pojištění vozidel a nechte si zdarma provést porovnání nabídek na POV. Možná zjistíte, že za povinné ručení můžete platit mnohem méně než teď.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Horní Suchá:

1.Horní Suchá, AUTO KLUB STONAVA v AČR, ul. 9. května 66, 735 35, tel. 596 422 561

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás