Stanice technické kontroly Havířov

Stanice technické kontroly Havířov

Vlastníci vozidel registrovaných v ČR mají povinnost dohlížet na technický stav vozidla. Ten jednou za dva roky zkontroluje technici na stanici technické kontroly (STK). Je-li automobil označen za způsobilý, obdrží osvědčení o technické způsobilosti. Vůz však může prohlášen za dočasně způsobilý nebo nezpůsobilý. Jak to funguje?

STK a dočasná způsobilost k provozu

Účelem pravidelné technické kontroly je prověřit stav vozidla a pustit jej na silnice pouze v případě, že splňuje požadavky kladené na technickou způsobilost. U aut, která neprojdou kontrolou napoprvé, mají jejich majitelé měsíc na odstranění zjištěných závad, a opakování kontroly. V případě hodně vážných až nebezpečných závad může být vozidlo označeno za nezpůsobilé k dalšímu provozu.

Najděte nejvýhodnější STK ve městě Havířov

Poplatek za provedení technické kontroly se může lišit až o stovky korun. Pokud vám není lhostejno, kolik za STK zaplatíte, srovnejte si ceny jednotlivých STK, než se na prohlídku objednáte. Výběr vám usnadní seznam všech STK v Havířově, který najdete níže.

NÁŠ TIP: Další úsporu nabízí změna povinného ručení. Srovnáním cen za pomoci online kalkulačky rychle zjistíte, zda vám jiná pojišťovna nenabízí o něco lepší podmínky.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Havířov:

1.Havířov, KTS servis s.r.o., Železničářů 1529/1c, 736 01, tel. 777 786 794

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás