Stanice technické kontroly Dubicko

Stanice technické kontroly Dubicko

Zjistili jste, že vám už brzy propadne technická kontrola? Co nejdříve se objednejte na STK, kde provedou novou kontrolu. V případě, že technický stav auta bude v pořádku, obdržíte ihned nové osvědčení o technické způsobilosti s platností na další dva roky.

Bez platné technické kontroly nesmí auto do provozu

Každé auto registrované v ČR musí mít vedle platného povinného ručení také osvědčení o technické způsobilosti, jinak nesmí na silnice. Povinné prohlídky technického stavu zajišťují na stanicích technické kontroly neboli STK. Lehčí vady nevadí, hlavní překážku představují vážné a nebezpečné závady, které je vlastník povinen na základě doporučení odstranit a na technickou kontrolu se objednat znovu.

Která STK v Dubicku nabízí nejlepší ceny

Pod článkem najdete kompletní seznam STK, které provádí technické kontroly ve městě Dubicko včetně kontaktních údajů. Věnujte výběru STK několik minut a jednotlivé stanice si obvolejte. Srovnejte jejich služby a ceníky a vyberte si z nich tu, která nabízí nejvýhodnější podmínky.

NÁŠ TIP: Rádi byste snížili náklady na provoz automobilu, ale nevíte jak? Kromě levnější STK plaťte méně také za povinné ručení. Stačí si srovnat ceny a vybrat si kvalitní POV za nejnižší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Dubicko:

1.Dubicko, K-TRAKTOR s.r.o., Družstevní 5, 789 72, tel. 583 449 011

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás