Stanice technické kontroly Dolní Břežany

Stanice technické kontroly Dolní Břežany

Konec platnosti osvědčení o technické způsobilosti se opět přiblížil a hledáte, kam se svým autem zajet, aby vás nová technická kontrola nevyšla draho. Ceny se liší, a proto se vyplatí zjistit, kde vám nové osvědčení vystaví za rozumné peníze.

Co je STK a jak často se dělá

Technické kontroly aut jsou povinné a provádí se každé dva roky s výjimkou nových vozidel, u kterých je první prohlídka nutná po čtyřech letech. Cílem pravidelných kontrol je zajištění, aby se na silnicích pohybovala auta ve stavu, kdy neohrožují bezpečnost provozu například vadnými brzdami, nedostatečným osvětlením, poškozeným motorem apod. Za provedení technické kontroly je odpovědný vlastník auta.

Vyberte si nejlevnější STK ve městě Dolní Břežany

Povinné prohlídky technického stavu provádí stanice technické kontroly neboli STK, které se nachází v každém městě. Níže uvádíme seznam včetně kontaktních údajů na STK v Dolních Břežanech. Zjistěte, která z nich si účtuje nejméně.

NÁŠ TIP: Rádi byste ušetřili i jinde? Kromě STK můžete snížit také cenu pojištění. Srovnejte si ceny povinného ručení online na naší kalkulačce a najděte si levnější pojištění vozidel.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Dolní Břežany:

1.Dolní Břežany, Automobile Centre STK s.r.o., Pražská 830, 252 41, tel. 722 004 004

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás