Stanice technické kontroly Děčín

Stanice technické kontroly Děčín

K provozování vozidla je nezbytné mít nejen sjednané povinné ručení, ale také osvědčení o technické způsobilosti. To vydávají na stanicích technické kontroly (STK) na základě kontroly technického stavu, kterou je nutné opakovat pravidelně každé dva roky.

Nezapomínejte na pravidelnou STK

Datum provedené poslední prohlídky technického stavu vozidla je vždy zapsáno do velkého technického průkazu. Najdete jej také na známce nalepené na registrační značce. Některé STK vydávají informační nálepky, které si můžete nalepit například do rohu čelního okna či na boční okno. Držitelé datových schránek si upozornění mohou nechat zaslat 60 dní před koncem platnosti.

Vyberte si nejlepší STK ve městě Děčín

Nevíte-li, kam se svým vozidlem na STK zajet, abyste za kontrolu neplatili majlant, podívejte se na seznam pod článkem. Najdete zde adresy a kontaktní údaje na STK v Děčíně. Stačí je obvolat a zjistit, která z nich nabízí nejlepší ceny.

NÁŠ TIP: Další možností, jak snížit náklady za provoz auta, je úspora na povinném ručení. Porovnejte si ceny POV na naší kalkulačce a najděte si pojišťovnu s nejlepšími cenami.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Děčín:

1.Děčín, STK Děčín 35.02 a.s., Předmostí 1839/2, 405 02, tel. 412 588 133

2.Děčín, Petr Kuhn, Dělncká 471/106, 407 41, tel. 608 909 099

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás