Stanice technické kontroly Chrudim

Stanice technické kontroly Chrudim

Zbývá vám už jen několik dní do uplynutí platnosti potvrzení o provedené technické? Nezapomeňte se včas objednat na novou prohlídku. Bez platného osvědčení o technické způsobilosti auta k provozu nesmíte na silnice. Kam a jak často na technickou, a jak ušetřit?

Osvědčení o STK je povinnost

Na českých silnicích se smí pohybovat pouze vozidla, která mají zkontrolovaný a potvrzený technický stav. Tyto prohlídky se provádí na stanicích technické kontroly a zahrnují kontrolu všech součástí i povinné výbavy. STK je nutno absolvovat každé dva roky, pouze u nového vozu je první kontrola požadována až po čtyřech letech. Datum najdete ve velkém TP a na státní poznávací značce.

Vyberte si nejvýhodnější STK v Chrudimi

Ceny kontroly si určují samy STK a rozdíly mohou být velké. Zjistěte si proto ceny technické ve vašem okolí. Najít si STK za výhodnou cenu vám pomůže níže přiložený seznam stanic technické kontroly pro město Chrudim.

NÁŠ TIP: Provoz vozidla není levná záležitost. Kromě STK lze také ušetřit na pojištění auta. Klikněte na naši kalkulačku pojištění, porovnejte si aktuální nabídky a najděte si nejlevnější povinné ručení na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Chrudim:

1.Chrudim, KVATRO CHRUDIM spol. s r.o., Vlčnov 30, 537 01, tel. 722 110 011

2.Chrudim, Z-MOTOR s.r.o., Dašická 248, 537 01, tel. 463 351 481

3.Chrudim, SALIO s.r.o., Obce Ležáků 758, 537 03, tel. 469 318 192

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás