Stanice technické kontroly Chotěboř

Stanice technické kontroly Chotěboř

Osobní vozidla registrovaná v ČR musí mít pro provoz na veřejných komunikacích platnou technickou kontrolou. První kontrola se u nových aut provádí po čtyřech letech, poté už se opakuje po dvou letech. Kam na technickou a kolik to stojí?

Základní informace o povinné STK

Pravidelné prohlídky technického stavu auta nařizuje zákon a zajišťují je stanice technické kontroly, častěji se užívá zkratka STK. Datum kontroly je uvedeno ve velkém technickém průkazu a na registrační značce. Termín je nutno dodržet, bez platného osvědčení nesmí vůz do provozu. Před objednáním na STK je vhodné nechat vůz zkontrolovat v servisu a uvést jej do požadovaného stavu. Není-li stav dostatečný, aute nemusí osvědčení získat.

Najděte si STK v Chotěboři za nejnižší cenu

Cena technické kontroly se v ČR pohybuje v rozmezí 1000 Kč až 2000 Kč. Pokud nechcete za prohlídku platit zbytečně příliš, porovnejte si ceníky STK ve vašem okolí a objednejte se tam, kde je nejlevněji. Seznam STK pro město Chotěboř je uveden pod článkem.

NÁŠ TIP: Pro ještě větší úsporu vám doporučujeme porovnat si ceny povinného ručení od více pojistitelů. Vyzkoušejte naši kalkulačku a získejte levnější pojištění vozidel.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Chotěboř:

1.Chotěboř, STK Chotěboř, s.r.o., U Střelnice 1724, 583 01, tel. 569 621 286

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás