Stanice technické kontroly Chodov

Stanice technické kontroly Chodov

V ČR je pro provoz vozidla nezbytné platné osvědčení o technické způsobilosti vozidla. To vydávají stanice technické kontroly neboli STK na základě důkladné prohlídky vozidla od střechy až po podvozek včetně povinné výbavy. Co byste o STK měli vědět?

Kdy a kam na STK

Technickou kontrolu vašeho vozidla není nutno provádět v místě trvalého bydliště. Je pouze na vás, na kterou stanici technické kontroly v ČR vozidlo objednáte. Mnohem důležitější je dodržet zákonem stanovený interval a na prohlídku technického stavu se objednat včas. Dle zákona je majitel vozu STK zajistit každé dva roky, u úplně nového vozidla je první kontrola nařízena po čtyřech letech.

Jak najít nejlepší STK ve městě Chodov

Pokud hledáte stanici technické kontroly, využijte náš níže uvedený seznam STK pro město Chodov. Najdete zde adresy i kontakty. Zavolejte na jednotlivé stanice a zjistěte si aktuální cenové podmínky. Snadno si tak vyberete nejlepší nabídku.

NÁŠ TIP: Chcete ještě více snížit náklady za provoz vozidla? Klikněte na online kalkulačku pojištění a porovnejte si ceny povinného ručení pro váš vůz. Správnou volbou můžete za pojištění ušetřit i tisíce korun každý rok.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Chodov:

1.Chodov, BYTEX - auto s.r.o., Vintířovská 1119, 357 35, tel. 352 665 111

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás