Stanice technické kontroly Cheb

Stanice technické kontroly Cheb

V ČR mají vlastníci vozidel zákonnou povinnost nechat vůz pravidelně kontrolovat na stanici technické kontroly neboli STK. Jedná se důslednou prohlídku způsobilosti vozidla k provozu po technické stránce. Bez platného STK nesmí být vůz vůbec provozován.

Na STK včas a s připraveným vozidlem

Technické prohlídky je nutno opakovat vždy po dvou letech, u úplně nového vozidla se první STK požaduje po čtyřech letech. Na STK je nutné objednat se s dostatečným předstihem, mohou mít obsazeno dlouho dopředu. Abyste technickou nepromeškali, uložte si termín do kalendáře ve svém mobilním telefonu. Než na STK vyrazíte, vůz odvezte do servisu a nechte jej zkontrolovat. Mnohé servisy nabízí nejen kontrolu, ale i zajištění celé STK.

Kde hledat nejlevnější STK v Chebu

Hledáte-li nejlevnější stanici technické kontroly pro město Cheb, dole pod článkem najdete seznam zdejších STK včetně adresy a telefonního čísla. Porovnejte si ceny, ať zbytečně neutrácíte za drahou kontrolu vašeho vozidla.

NÁŠ TIP: Přemýšlíte, jak snížit náklady za provoz vozidla? Plaťte méně i za pojištění. Na našich stránkách si rychle porovnáte ceny povinného ručení od různých pojistitelů a snadno si tak najdete levnější povinné ručení pro váš vůz.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Cheb:

1.Cheb, AUTO - O.K. s.r.o., Vrázova 10, 350 02, tel. 354 439 847

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 8

Mluví se o nás