Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Stanice technické kontroly Český Dub

Stanice technické kontroly Český Dub

Čas na novou technickou kontrolu se opět přiblížil? Zákonem nařízené technické kontroly smí provádět pouze stanice technické kontroly (STK) s odpovídajícím povolením. Dole pod článkem najdete seznam STK, které povinné prohlídky technického stavu zajišťují ve městě Český Dub.

Nezanedbávejte průběžnou údržbu vozidla

Na stavu vozidla se odráží péče, kterou mu během oněch dvou let věnujete. Nejlépe jsou na tom pravidelně servisovaná auta, u nichž jsou případné závady ihned odstraněny. Pokud váš vůz neviděl servis celé dva roky, navštivte jej s dostatečným předstihem před STK. Vyhnete se situaci, kdy budete muset nejprve uvést vozidlo do požadovaného technického stavu a prohlídku absolvovat a zaplatit znovu.

Najděte si nejvýhodnější STK ve městě Český Dub

Usnadnili jsme vám práci s hledáním a vytvořili seznam STK pro město Český Dub včetně adres a telefonních čísel. Snadno tak zjistíte cenu a rozhodnete se, na kterou z uvedených STK se obrátíte, abyste osvědčení o technické způsobilosti získali za nejlepší cenu.

NÁŠ TIP: Ušetřete také na povinném ručení pro váš vůz. Využijte naši online kalkulačku a během několika minut si vyberete nejlevnější pojištění vozidel na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Český Dub:

1.Český Dub, Jan Červa, Sobotice 15, 463 43, tel. 485 147 104

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 7

Mluví se o nás