Stanice technické kontroly Bruntál

Stanice technické kontroly Bruntál

Čeká vaše vozidlo další technická kontrola a nevíte, kde se ve vašem okolí nachází nejbližší stanice technické kontroly, zkráceně jen STK? Zjistěte, na co se si dát pozor, a pod článkem hledejte seznam všech STK ve městě Bruntál.

Kontrola stavu a povinné výbavy před STK má smysl

Pokud chcete technickou prohlídku zvládnout a hned napoprvé odejít s platným osvědčením o technické způsobilosti, buďte na STK dobře připraveni. Pokud se v autech nevyznáte, nechte vůz nejprve zkontrolovat v běžném servisu. Proveďte doporučené opravy a teprve až bude vůz po technické stránce v pořádku, objednejte se na technickou kontrolu. Nezapomeňte na kontrolu povinné výbavy.

Jak najít nejlevnější STK v Bruntále

Níže najdete seznam všech společností, které provádí povinné technické kontroly ve městě Bruntál. Seznam obsahuje adresy i kontaktní údaje. Udělejte si menší průzkum, obvolejte je a porovnejte si jejich služby i ceny. Ceny se liší, stejně jako kvalita nabízených služeb nebo přístup k zákazníkům. Vyberte si STK podle svého gusta.

NÁŠ TIP: Ušetřit můžete také jinde. Srovnejte si ceny povinného ručení online a získejte nejvýhodnější nabídku na trhu. Stačí použít naši kalkulačku pojištění vozidel.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Bruntál:

1.Bruntál, STK START CENTRUM BRUNTÁL s.r.o., Krnovská 16a, 792 01, tel. 723 342 400

2.Bruntál, STK Mlynarčík Zdeněk, Ruská 1449, 792 01, tel. 554 212 024

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás