Stanice technické kontroly Březová-Oleško

Stanice technické kontroly Březová-Oleško

Každé dva roky musí provozované vozidlo projít povinnou technickou kontrolou a získat tak osvědčení o technické způsobilosti. Prohlídky zajišťují stanice technické kontroly, zkráceně STK. Seznam existujících STK pro město Březová-Oleško najdete pod článkem.

Na co nezapomenout před STK

Kontrola technického stavu se zaměřuje na všechny podstatné části vozidla, jako jsou brzdy, řízení, motor, pneumatiky, podvozek, karosérii apod. V případě zjištění nedostatků a závad je musí majitel napravit a poté znovu absolvovat STK. Vhodnější je nechat vůz zkontrolovat v běžném servisu a teprve poté se objednat na technickou kontrolu. Kontroluje se rovněž i povinná výbava.

Uspořte s nejvýhodnějším STK ve městě Březová-Oleško

Najděte si nejbližší STK ve vašem okolí a porovnejte si jejich ceníky. Níže najdete seznam STK pro město Březová-Oleško včetně adresy a kontaktů. Sami se rozhodněte, zda je pro vás důležitější cena, nabízené služby, možnosti slevy či lokalita.

NÁŠ TIP: Zdá se vám, že za provoz vozidla utrácíte příliš mnoho? Srovnejte si také ceny povinného ručení a zjistěte, která z pojišťoven vám nabízí nejlevnější pojištění.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Březová-Oleško:

1.Březová-Oleško, AUTO PAŘÍZEK s.r.o., Hlavní 9, 252 45, tel. 257 760 944

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 10

Mluví se o nás