Stanice technické kontroly Březolupy

Stanice technické kontroly Březolupy

Dva roky uběhly jako voda a vaše auto musí opět projít prohlídkou technického stavu, kterou zajišťují stanice technické kontroly neboli STK. V celé ČR se nachází desítky STK, najděte si s naší pomocí ve svém okolí tu nejbližší a nejlevnější zároveň.

STK je nutno opakovat každé dva roky

Platné osvědčení o technické způsobilosti vozidla je jednou z hlavních podmínek, které musí vlastník provozovaného vozidla splnit. Je dokladem o provedené kontrole technického stavu, který musí odpovídat přísným požadavkům. V rámci STK se provádí identifikace vozidla a kontrola stavu brzd, řízení, pneumatik, motoru ale i povinné výbavy.

Jak najít STK ve městě Březolupy za nejlepší cenu

Technickou kontrolu je možné provést kdekoliv v ČR bez ohledu na trvalé bydliště vlastníka vozidla. Pokud je však pro vás důležité najít STK co nejblíže vašemu domovu, kontakty na stanice technické kontroly v Březolupech najdete přímo pod článkem.

NÁŠ TIP: Rádi byste snížili celkové náklady na provoz auta? Najděte si k levné STK ještě levnější povinné ručení. S porovnáním aktuálních nabídek vám pomůže online kalkulačka.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Březolupy:

1.Březolupy, Autotest - Tour, spol.s r.o., Březolupy 475, 687 13, tel. 572 580 118

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás