Stanice technické kontroly Blovice

Stanice technické kontroly Blovice

Blíží se konec platnosti dvouletého osvědčení o technické způsobilosti u vašeho vozidla a hledáte nejbližší STK v Blovicích kvůli objednání na novou technickou prohlídku? Poradíme vám, jak na to, abyste na STK nejezdili zbytečně, i jak snížit náklady na provoz vozidla.

STK je povinné pro každé motorové vozidlo

Pravidelná kontrola technického stavu je v ČR povinná ze zákona. Bez platného osvědčení nesmí žádné auto jezdit po veřejných komunikacích. Chcete-li kontrolu technického stavu absolvovat rychle a napoprvé, dbejte na průběžnou kontrolu a před STK nechte vozidlo extra zkontrolovat. Nezapomeňte také na kontrolu a případné doplnění povinné výbavy.

Jak vybrat nejlevnější STK v Blovicích

Ceny za STK se mohou lišit. Porovnejte si cenové nabídky u STK, jejichž adresy a kontaktní údaje najdete níže, a neplaťte za kontrolu technického stavu více, než je nutné. Zvolit si ale můžete i takové STK, které se vašemu bydliště nachází nejblíže, ať máte své auto na dosah ruky.

NÁŠ TIP: Zajímá vás, jak ještě lze ušetřit na výdajích za provoz vozidla? Využijte naši online kalkulačku pojištění a sjednejte si lepší a hlavně cenově výhodnější povinné ručení.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Blovice:

1.Blovice, DEKRA CZ a.s., Fügnerova 404, 336 01, tel. 371 522 754

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás