Sazby 2019

  • Srovnání cen jednotlivých pojišťoven
  • Ušetřete na povinném ručení
  • Porovnání cen a navíc velké slevy při online sjednání
  • Zelená karta ihned na Váš email
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
95 Zákazníků zde nyní srovnává

Pojištění odpovědnosti přesně na míru

Každý klient je pro nás důležitý. Proto všechny požadavky ještě kontroluje a zpracovává naše klientské oddělení, které zohlední všechny důležité parametry a specifika a připraví Vám nabídku přesně pro Vás. Tajemství našich bezkonkurenčních cen spočívá v exkluzivních smlouvách s pojišťovnami a v dlouhodobé, velmi intenzivní spolupráci s nimi.

Nasazeny nové ceníky pro rok 2019!

Připravili jsme nové ceny pro rok 2019. Stále se můžete spolehnout na to, že na ePojisteni.cz najdete výhodnější ceny ve srovnání s klasickými cenami pojišťoven. Na zákonné pojištění odpovědnosti jsme opět vyjednali slevy až 50 % ! Porovnejte své aktuální sazby povinného ručení a neplaťte zbytečně více, než musíte!

Srovnání cen 2019

V naší online kalkulačce si můžete spočítat za kolik jednotlivé pojišťovny nabízejí pojištění odpovědnosti právě pro Vás a Vaše auto. Cena závisí na objemu motoru, výkonu, stáří vozu, důležitý je též Váš věk, místo bydliště nebo počet měsíců, které řídíte bez nehody. Každá pojišťovna přitom přikládá jinému faktoru jinou důležitost. Po zadání těchto klíčových informací Vám nabídneme přehledné srovnání cen a vy si můžete vybrat, to pojištění odpovědnosti, které je pro Vás z celého trhu opravdu tím nejvýhodnějším.

Srovnání cen nejen pro pojištění odpovědnosti

Kromě povinného ručení nabízíme též srovnání cen dalších typů pojištění. Vyberte si z naší nabídky například nejvýhodnější cestovní pojištění nebo pojištění domácnosti a opět ušetříte!

Spočítat
ceny

Příklady nabídek povinného ručení

Škoda Fabia 1.2/47 kW, rok 2006

(M. Polanská, Trojanovice) Běžná sazba: 4 190 Kč Naše nejvyšší sazba: 2 090 Kč Úspora 2 100 Kč ročně

Škoda Octavia 1.9/81 kW, rok 2008

(S. Tománek, Praha) Běžná sazba: 7 990 Kč Naše nejvyšší sazba: 4 590 Kč Úspora 3 400 Kč ročně

Mluví se o nás