Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Refinancování hypotéky

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
17 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Zdá se Vám, že za svou stávající hypotéku platíte příliš, a rádi byste využili současných nízkých úrokových sazeb? Pokud Vám právě bude končit fixace, pak je pro Vás ideálním řešením tzv. refinancování hypotéky. Refinancování je určené právě pro ty, kteří jsou nespokojení se stávajícími podmínkami a rádi by využili výhodnější nabídku od konkurenční společnosti.

Ve chvíli, kdy podepisujete smlouvu o hypotéce, nemůžete tušit, jakým směrem se bude hypoteční trh vyvíjet. Může se tedy stát, že úrokové sazby začnou klesat, ale Vaše úroková sazby bude díky fixaci stejně vysoká jako na začátku. V takovém případě je možné hypotéku refinancovat.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Jak výhodně refinancovat hypotéku?

V první řadě je nutné hlídat konec fixace. Pokud byste chtěli hypotéku refinancovat dříve, budete muset pravděpodobně uhradit vysokou pokutu, a v takovém případě ztrácí refinancování svůj smysl. Zhruba dva až tři měsíce před koncem fixace si začněte zjišťovat, jaké možnosti Vám nabízí konkurenční banky. Pokud najdete hypotéku s výhodnějšími podmínkami, zahajte refinancování. S jejím vyřízením Vám pomůže nová banka nebo také naši specialisté, které najdete na www.epojisteni.cz.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás