Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Pojištění online a nejlevnější povinné ručení online

 

Povinné ručení na míru s úsporou
až 9 000 Kč ročně!
Vybrat

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi.
Vybrat

Cestovní pojištění po Evropě za méně než 1 Kč denně.
Vybrat

Pojištění nemovitosti i vybavení, snadno online.
Vybrat

Kryje škody, které způsobíte zaměstnavateli.
Vybrat

Ušetříme Vaší domácnosti klidně přes 10 000 Kč měsíčně.
Vybrat


Nejlevnější povinné ručení

Garantujeme bezkonkurenční ceny! Narozdíl od pojišťoven neplatíme drahé pronájmy desítek poboček a nezaměstnáváme tisíce prodejců a administrativních pracovníků. Naším cílem je nabízet vždy nejvýhodnější nabídky a služby. Poradíme se změnou pojišťovny a uzavřením pojištění online z pohodlí Vašeho domova. Na jakýkoli dotaz Vám rádi odpoví naši pojišťovací specialisté na telefonu. Neplaťte za zákonné pojištění vozidel zbytečně až o několik tisíc více, než musíte. S námi ušetříte.

Povinné ručení online

Vyberte si z naší nabídky přes 500 variant a typů pojištění vozidel. Jsme si jisti, že si vyberete levné povinné ručení, se kterým budete spokojeni nejen cenově, ale které Vám též zaručí velmi kvalitní služby v případě pojistné události. Našimi partnery jsou totiž jen pojišťovny s výborným renomé, garantujícím kvalitní přístup, bezproblémové vyřizování případné pojistné události a doplňkové služby na vysoké úrovni.

Nejen pojištění vozidel

Do roku 2011 jsme se s ePojisteni.cz specializovali výhradně na online pojištění vozidel, tedy povinné ručení a havarijní pojištění. Ročně jsme svým klientům ušetřili na pojištění vozidel desítky miliónů korun! Naše služby se staly natolik oblíbenými, že jsme od roku 2011 rozšířili své služby také o další typy pojištění ze sfér neživotního i životního pojištění.

Prostřednictvím ePojisteni.cz si nyní můžete zařídit téměř všechny druhy pojistných produktů. Zařídíme Vám online výhodné cestovní pojištění, najdeme ideální pojištění pro Vaši domácnost či nemovitost, zařídíme úrazové, životní, nemocenské pojištění, nebo oblíbené "pojištění na blbost". Pojistit si naším prostřednictvím můžete třeba i své domácí mazlíčky. Samozřejmě opět vše za výjimečně výhodných podmínek a se širokým výběrem nabídek.


Porovnat povinné ručení

Povinné ručení kalkulačka  Havarijní pojištění srovnání 

Aktuality

 

Auta s nedokončenou registrací již nebudou smět na silnice

Od 1. července již nebude možné vyjet na silnice s vozidlem, jehož převod nebyl řádně dokončen. Provoz vozidel v tzv. polopřevodu neumožňuje novela zákona č. 56/2001 Sb. o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, který vstoupil v platnost již na počátku letošního roku. Vlastníci však získali na dokončení převodu půl roku.
Číst celý článek  

 

Pojišťovny nově nabízí sezónní povinné ručení

Některé pojišťovny do své nabídky zařadily také sezónní povinné ručení. Čeští motoristé si tak nově mohou vozidlo pojistit pouze na určitě měsíce v roce. Má to však háček. Sezónní povinné ručení má svá rizika a také omezení.
Číst celý článek  

 

Pojistné podvody za desítky milionů

Pardubická policie ve spolupráci s Pojišťovnou České spořitelny před pár dny zveřejnila informace o odhalení jednoho z největších pojistných podvodů u nás. Organizovaná skupina fingovala úrazy za účelem získání peněz z pojišťoven. Celkem si tímto způsobem přišli na neuvěřitelných 28 milionů korun.
Číst celý článek  

 

V Hradci Králové testují nové speciální kamery

V Hradci Králové bude na Rašínově třídě namontována unikátní kamera, která by měla v budoucnu přispět k větší bezpečnosti a plynulosti silniční dopravy. Kamera by měla být schopna přečíst SPZ i vozidla jedoucího rychlostí přes 200 kilometrů za hodinu.
Číst celý článek  

 

Víte, jak se zachovat u dopravní nehody?

Každý den na českých silnicích dojde v průměru k více než 250 dopravním nehodám. Příčinou je stres, minimální zkušenosti, nedostatečné soustředění i agresivní jízda. Stanete-li se účastníkem nehody, nepanikařte. Poradíme Vám, jak se zachovat a co dělat.
Číst celý článek  

 

Nejlevnější povinné ručení nabízí ePojisteni.cz a k tomu zdarma právní pomoc

ePojisteni.cz nabízí zdarma srovnání a sjednání pojištění již od roku 2008 a nyní garantuje svým klientům nejnižší ceny povinného ručení na tuzemském trhu. Pokud by kdokoliv získal lepší nabídku, dokážeme ji dorovnat. Levněji se tedy jinde pojistit nemůžete. Při uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění vám navíc zaručujeme bezplatný právní servis. Pokud vám například pojišťovna viníka nehody bude chtít neoprávněně krátit pojistné plnění, s naší pomocí se můžete bezplatně bránit.
Číst celý článek  

 

Kvůli krácení pojistného plnění jsou do aut často montovány levné díly z druhovýroby

Pojišťovny mnohdy krátí pojistné plnění poškozeným řidičům z důvodu amortizace, i když je to v rozporu se zákonem. Často motoristům vyplatí až o třetinu méně. Řešením proto bývá použít na opravu levné díly z druhovýroby. Ty ale neprošly zátěžovými testy a u výztuh nebo blatníků pak stačí i malý náraz k ohrožení životů.
Číst celý článek  

 

Povinné ručení meziročně zdražilo. Například u motorů 1,2 téměř o 16 %

Nejvíce se zdražení dotklo motoristů s vozidly o objemu od 1 001 do 1 250 kubických centimetrů, kde se cena povinného ručení zvýšila v průměru o 15,62 %. Nejdražší pojištění mají řidiči v Praze a řidiči do věku 22 let, kterým ale povinné ručení letos zlevnilo v průměru o 6,78 %.
Číst celý článek  

 

Letošní Velikonoce dopadly tragicky

Každým rokem přijde během velikonočních svátků o život více lidí než jiné dny v roce. Příčiny jsou vždy stejné - velké množství alkoholu v krvi a nepřiměřená rychlost. V letošním roce přišlo o život celkem jedenáct lidí, což je dvojnásobný počet oproti loňskému roku.
Číst celý článek  


Mobilní web / Klasický web