Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Povinné ručení

Snadno, rychle a levně

Snadno

Srovnání
během minuty

Rychle

Zelená karta ihned

Levně

Úspora až 70 %

Snadno

Srovnání
během minuty

Rychle

Zelená karta ihned

Levně

Úspora až 70 %

* Nejméně 2350 Kč u nás ušetřilo na povinném ručení více jak 51 % klientů.

70 lidí zde právě srovnává nabídky

Allianz AXA ČPP ČP ČSOB Direct Pillow pojišťovna KOOP Slavia pojišťovna

Povinné ručení snadno, rychle a levně

NEJLEVNĚJŠÍ POVINNÉ RUČENÍ

Jsme největší a nejvyužívanější srovnávač a prodejce pojištění v ČR. Naše ceny jsou na úrovni nejnižších cen nabízených samotnými pojišťovnami a to včetně slev a bonusů. Pojišťujeme měsíčně tisíce automobilů a motocyklů, máme u pojišťoven vyjednané zvýhodněné sazby a můžeme Vám proto zařídit povinné ručení online za absolutně nejvýhodnějších podmínek na trhu. Zařídíme Vám zdarma povinné ručení u pojišťovny, kterou si vyberete.

Díky změnám zákona (součástí povinného ručení bude přispívání na provoz hasičů, atd.), došlo v roce 2014 k plošnému zdražení povinného ručení o 10-30 %. ePojisteni.cz však i nadále bude svým klientům nabízet nejnižší ceny na trhu.


POROVNEJTE SI POJIŠŤOVNY

Stejně jako změnou mobilního operátora, také změnou pojišťovny můžete ušetřit poměrně dost peněz. Vyzkoušejte si v naší kalkulačce, o kolik méně můžete za povinné ručení platit.

Naše srovnání povinného ručení je zcela zdarma. Stačí, abyste zadali základní údaje o vozu a jeho vlastníkovi a naše online kalkulačka Vám přehledně seřadí varianty povinného ručení od mnoha pojišťoven. Za pár vteřin můžete vybírat povinné ručení z naší široké nabídky.

Zvolené povinné ručení si u nás můžete zdarma také sjednat. Buď sami celý proces dokončíte jednoduše online, nebo s pomocí našich specialistů, kteří se s Vámi automaticky spojí a proces Vám pomohou dokončit tak, abyste ještě týž den měli zaslánu zelenou kartu i smlouvu s pojišťovnou a mohli bez problémů vyrazit na silnice. A pokud Vám cokoli není jasné, na jakýkoli dotaz Vám mile rádi okamžitě odpovíme. Neváhejte nás kontaktovat!

Spočítat
ceny

Příklady nabídek povinného ručení

Škoda Fabia 1.2/47 kW, rok 2006

(M. Polanská, Trojanovice) Běžná sazba: 4 190 Kč Naše nejvyšší sazba: 2 090 Kč Úspora 2 100 Kč ročně

Škoda Octavia 1.9/81 kW, rok 2008

(S. Tománek, Praha) Běžná sazba: 7 990 Kč Naše nejvyšší sazba: 4 590 Kč Úspora 3 400 Kč ročně

Mluví se o nás

Reference našich zákazníků

p. Doležal hodnotí:
100%

Nemám co dodat, jsem spokojen. Snad jen-je dobře, že funguje více společností s tímto zaměřením a z toho plyne lepší orientace na trhu. S pozdravem Doležal

Hraničková hodnotí:
97%

Jedinečná možnost,jak ihned, třeba i večer(nebo v noci) po koupi auta, si v klidu pohodlně z domova během pár minut najít nejvýhodnější pojištění a zároveň uzavřít smlouvu. Líbí se mi aktivita z Vaší strany - telefonáty, maily, vše zařídíte za klienta a ještě průběžně informujete, v jaké fázi se vyřizování nachází. Tím má klient kontrolu, že vše probíhá tak, jak má. Jen tak dál. S pozdravem, Hraničková