Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


  1. Zadejte údaje
  2. Kalkulace pojištění
  3. Uzavřete pojištění online
  4. Potřebujete poradit?

Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání

  • Okamžitá kalkulace nejvýhodnějšího pojištění právě pro Vás.
  • Po vyplnění formuláře ihned zjistíte, kolik Vás pojištění bude stát.
  • Vše ZDARMA, jednoduše a pohodlně od Vašeho počítače.
Ocenění
 

Základní údaje

Pole označená * prosím vyplňte

 
 

 
10%
20%
30%
 
50 000,- Kč
100 000,- Kč
150 000,- Kč
200 000,- Kč
250 000,- Kč
300 000,- Kč
 
 
    zpracování poptávky a zasílání cenových nabídek *
    dalších i neveřejných nabídek
      * Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami ePojisteni.cz s.r.o.
Pojistné produkty jsou nabízeny na základě licence České národní banky.

(X)

Souhlas se zpracováním osobních údajů


Souhlasím se shromaždováním, uchováním a zpracováním osobních údajů, které poskytuji společnosti ePojisteni.cz s.r.o., se sídlem Praha 3, Žižkov, Bořivojova 878/35, PSČ 130 00, IČ: 284 80 406 (příp. jejím zaměstnancům). Tato data jsou potřebná k sjednání pojištění, přípravě nové nabídky anebo ke zkvalitnění stávající nabídky pro klienta nebo potenciálního klienta. V rámci zkvalitnění služeb mohou být telefonní hovory s Vámi monitorovány.

Některé údaje uvedené zájemcem při žádosti o pojištění mají povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Zájemce souhlasí se šířením obchodního sdělení elektronickou formou (§ 7 zákona č. 480/2004 Sb.). Souhlas zájemce je poskytován na dobu neurčitou. Zájemce bere na vědomí, že společnost ePojisteni.cz s.r.o kdykoli v průběhu zpracování osobních údajů poskytne zájemci informace o rozsahu a účelu zpracování osobních údajů či vysvětlení ke způsobu zpracování osobních údajů.

Společnost ePojisteni.cz s.r.o. si vyhrazuje právo použít osobní data a údaje klientů společnosti ePojisteni.cz s.r.o. s cílem zasílání informací o novinkách a nových produktech a službách společnosti ePojisteni.cz s.r.o. nebo jejích partnerů.

Každý klient společnosti ePojisteni.cz s.r.o. může kdykoliv písemně požádat společnost ePojisteni.cz s.r.o. o částečné anebo úplné odstranění jeho osobních údajů z databáze společnosti ePojisteni.cz s.r.o. kromě těch údajů, které jsou nezbytné ke správě stávajících pojistných smluv anebo jiných produktů a služeb daného klienta sjednaných prostřednictvím společnosti ePojisteni.cz s.r.o.
    Spoluúčast
Spoluúčast je částka o kterou se sníží pojistné plnění.
    Limit pojistného plnění
Zaměstnavatel může po svém zaměstnanci požadovat náhradu škody do výše 4,5 násobku jeho průměrného měsíčního výdělku ($257). Tímto se myslí průměrná hrubá měsiční mzda včetně variabilní složky, tj. včetně odměn, prémií apod., kterou zaměstnanec pobíral před zaviněním škody. Doporučujeme tedy zvolit limit pojistného plnění ve výši čtyři a půl násobku hrubé měsíční mzdy.
    Dopravní prostředek, pracovní stroj
Dopravním prostředkem se pro účely tohoto pojištění rozumí zařízení, které je určeno pro dopravu osob nebo věcí po zemi, ve vzduchu, na vodě nebo pod zemí (včetně vysokozdvižných, nízkozdvižných, paletovacích, plošinových vozíků, tahačů, vlaků, tramvají, letadel, plavidel, metra apod.), jakož i pracovní stroj poháněný vlastním motorem a opatřený místem pro obsluhu, i když jeho primární funkcí není doprava (např. zahradní traktory, golfové vozíky a jiné nesilniční pojízdné stroje, podlahové mycí stroje, sněžné rolby, vrtné soupravy, bagry, jeřáby, nakladače, rypadla, plošiny, hydraulické ruky, válce a další stavební stroje a technika i jiné mobilní pracovní stroje).
    Proč žádáme telefonní číslo?
Pokud si vyberete z nabízených pojištění, může Vás kontaktovat náš pojišťovací specialista. Poradí jak vyřídit pojištění z pohodlí domova a zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Telefonní číslo prosím zadávejte ve formátu 721610630 - bez mezer a mezinárodní předvolby. Pokud nemáte české telefonní číslo, kontaktujte naši infolinku 840888444 (nebo +420721610630 při volání ze zahraničí).
    Proč žádáme email?
Výsledky kalkulace Vám zašleme na zadanou emailovou adresu. Odkaz na nabídky máte kdykoliv k dispozici, nebo ho můžete například přeposlat svým známým. V žádném případě Vás nebudeme "spamovat" nevyžádanými emaily.
    ČSOB pojišťovna, a.s.

ČSOB pojišťovna je univerzální pojišťovnou nabízející široké portfolio životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Její členství v silné finanční skupině ČSOB zajišťuje klientům komplexnost a kvalitu poskytovaných.

ČSOB pojišťovna má v ČR více než 210 poboček a obchodních míst. Objemem předepsaného pojistného se řadí na 4. místo mezi všemi pojišťovacími subjekty českého trhu.

Více informací na:
ČSOB Pojišťovna na našem webu
www.csobpoj.cz
Mobilní web / Klasický web