Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Pojištění mazlíčků - psů a koček

Pojištění mazlíčků


  •  Hrazení léčebných nákladů, nebo utracení, náhrada uhynutí
  •  Spoluúčast až od 500 Kč
  •  Pro speciálně vycvičené psy sleva 50 %
  •  V nabídce také pojištění odpovědnosti

Novinka pro Vaše mazlíčky

Vybrali jsme pro Vás tyto tři pojišťovny, které pro Vaše čtyřnohé přátele ze zvířecí říše, sestaví pojištění přímo na míru. Pojištění mazlíčků slouží ke krytí případných léčebných výloh Vašeho pejska nebo kočičky. Pojištění kryje náklady až ve výši 90 000 Kč ročně. Náklady na léčbu nebo operaci zvířátek bývají mnohdy velmi vysoké. S pojištěním mazlíčků můžete být klidní. Nemůže se stát, že by Vám nedostatek financí mohl bránit v poskytnutí nutné péče o Vašeho miláčka.Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Pojištění nemovitosti a vybavení se slevou 10 %. Zažádejte online! Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »


Jak pojištění mazlíčků funguje?

Základní pojištění se jmenuje "Pojištění veterinární léčby". V případě, že se Vašemu zvířátku cokoli stane a bude potřebovat zákrok veterináře, bude tento zákrok hrazen pojištěnému zvířátku z jeho pojistky. Pokud Vaše zvířátko má vysokou finanční cenu, můžete si navíc k základnímu pojištění zvolit doplňkové "Pojištění úhynu", ze kterého se hradí finanční cena Vašeho zvířátka v případě jeho smrti.


Kolik pojištění mazlíčků stojí?

Česká pojišťovna

Pojištění můžete sjednat zde.

Česká podnikatelská pojišťovna

Pojištění můžete sjednat zde.

Slavia pojistovna a.s

Pojištění můžete sjednat zde.

Pojištění veterinární léčby

Z tohoto pojištění budou hrazeny náklady vynaložené na veterinární ošetření nebo léčení pojištěného psa nebo kočky. Toto pojištění se uzavírá na dobu neurčitou. Pojistným obdobím je 1 rok. Spoluúčast u každé pojistné události je 1 000 Kč. Konkrétně budou z pojištění veterinární péče hrazeny vyšetření veterináře, anestezie, hospitalizace, veškeré chirurgické zákroky, ale také například náhradní ubytování v hotelu pro zvířata v případě hospitalizace majitele, nebo náhradní chovatelská péče v případě hospitalizace majitele.


Co musí zvířátko splňovat?

Jaké jsou podmínky, které musí Vaše zvířátko splňovat, abyste mu mohli uzavřít pojištění veterinární léčby?

Pojistná částka a pojistné

Vybrat si můžete ze tří limitních tříd, lišících se výší limitů a tedy i výší pojistného. Na základě zvolené limitní třídy, kategorie zvířete a vstupního věku zvířete se pak určí roční pojistné. Pojistné veterinární péče se během života zvířete nemění.

Pojištění úhynu

Toto pojištění lze je sjednat pouze k pojištění veterinární péče. Bude z něj hrazena škoda vzniklá úhynem nebo nutným utracením pojištěného zvířete. Toto pojištění se uzavírá na dobu neurčitou. Pojistné období je jeden rok. Pojištění úhynu je bez spoluúčasti pojištěného. Výstupní věk je 8 let, výjimkou je kategorie nad 50 kg, u které je výstupní věk 6 let. Pojistná doba se pak určí jako rozdíl výstupního věku a vstupního věku a je vyjádřena v celých rocích.


Co musí zvířátko splňovat?

Jaké jsou podmínky, které musí Vaše zvířátko splňovat, abyste mu mohli uzavřít pojištění úhynu?

Pojistná částka a pojistné

Kočka - Pojistná částka se stanovuje ve výši finanční hodnoty kočky dané posudkem znalce, maximálně však ve výši trojnásobku ročního limitu plnění pro léčbu nemoci sjednaného v pojištění veterinární péče. Může tedy v nejvyšším případě činit 390 000 Kč. Posudek znalce nesmí být starší než 42 dní. Pojistné u kočiček se určuje jen podle věku

Pes - Pojistná částka se stanovuje podle výše finanční hodnoty psa. V případě, že pojistná částka je vyšší než polovina ročního limitu plnění pro léčbu nemoci sjednaného v pojištění veterinární péče, poskytuje pojišťovna plnění ve výši prokazatelné hodnoty psa, maximálně však ve výši sjednané pojistné částky, která nemůže přesáhnout trojnásobek ročního limitu plnění pro léčbu nemoci sjednaného v pojištění veterinární péče. Hodnota psa musí být prokazatelná nejméně jedním z následujících podkladů:

V případě, že pojistná částka psa sjednaná v pojištění úhynu nepřesahuje polovinu ročního limitu plnění pro léčbu nemoci sjednaného v pojištění veterinární péče, poskytuje pojišťovna plnění ve výši sjednané pojistné částky, přičemž se hodnota psa neprokazuje. Pojistné u pejsků se určuje podle věku a váhové kategorie.

Mobilní web / Klasický web