Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Pojištění majetku - AXA pojišťovna

AXA pojišťovna

AXA pojišťovna je také součástí mezinárodní skupiny AXA Group, která patří mezi největší světové správce aktiv. AXA v České republice působí již 15 let. Nejmladším členem skupiny je AXA pojišťovna, která na českém trhu působí od roku 2008.

Historie skupiny AXA se datuje již do roku 1817. A to konkrétně ve Francii, kde spojením několika velkých pojišťovacích společností vzniká předchůdce pojišťovny AXA. S názvem AXA se ale setkáváme od roku 1985, kdy se vedení společnosti rozhodlo pro nové obchodní jméno. V současnosti má AXA Bank Europe sídlo v Belgii a řadí se mezi 50 nejúspěšnějších bank na světě. Skupina AXA působí kromě České republiky také v Belgii, Slovensku a Maďarsku.

AXA pojistí své klienty v oblasti majetkového pojištění na všechna běžná rizika. Pojistit lze jak trvale obývané prostory, tak i rekreační stavby, domácnosti i objekty, ve kterých klienti podnikají (plocha domácnosti určená k podnikání však nesmí být větší než 30% plochy objektu). Produkty pojišťovny jsou následující:

  •  Pojištění nemovitosti „STAVBA“, lze připojistit pro případ záplav, zkratu elektromotoru, rozbití skla a přepětí. Je však nutné počítat se spoluúčastí, která činí 1 000 Kč.
  •  Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti, je součástí produktu „STAVBA“
  •  Pojištění domácnosti, DOMÁCNOST, s možností se připojistit proti záplavě, zkratu elektromotoru, rozbití skla, zatečení srážek a přepětí. Spoluúčast činí 1000Kč.
  •  Pojištění odpovědnosti členů domácnosti, které je součástí produktu DOMÁCNOST.
  •  Připojištění právní asistence, které stojí paušálně 600Kč ročně.
  •  K produktům STAVBA a DOMÁCNOST získávají klienti pojišťovny asistenční služby zdarma.

AXA pro své pojistné produkty nabízí i slevu minimálně 3% za bezeškodný průběh pojistky. K tomu jsou pojistné limity plynule zvyšovány dle inflace, aby byli klienti vždy dostatečně chráněni i v případě dlouhodobých smluv.

Spočítat
ceny

Mluví se o nás