Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Pojištění majetku - AXA pojišťovna

AXA pojišťovna

Společnost AXA pojišťovna a.s., se sídlem Praha 6, Evropská 810/136, PSČ 16000, IČO: 28195604, zapsaná do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 12826, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného UNIQA Österreich Versicherungen AG, akciovou společností založenou a existující podle práva Rakouska, se sídlem Untere Donaustraße 21, 1029 Vídeň, Rakousko, zapsanou do obchodního rejstříku vedeného Obchodním soudem ve Vídni pod zn. FN 63197 m. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, ve znění pozdějších předpisů.

AXA pojistí své klienty v oblasti majetkového pojištění na všechna běžná rizika. Pojistit lze jak trvale obývané prostory, tak i rekreační stavby, domácnosti i objekty, ve kterých klienti podnikají (plocha domácnosti určená k podnikání však nesmí být větší než 30% plochy objektu). Produkty pojišťovny jsou následující:

  •  Pojištění nemovitosti „STAVBA“, lze připojistit pro případ záplav, zkratu elektromotoru, rozbití skla a přepětí. Je však nutné počítat se spoluúčastí, která činí 1 000 Kč.
  •  Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti, je součástí produktu „STAVBA“
  •  Pojištění domácnosti, DOMÁCNOST, s možností se připojistit proti záplavě, zkratu elektromotoru, rozbití skla, zatečení srážek a přepětí. Spoluúčast činí 1000Kč.
  •  Pojištění odpovědnosti členů domácnosti, které je součástí produktu DOMÁCNOST.
  •  Připojištění právní asistence, které stojí paušálně 600Kč ročně.
  •  K produktům STAVBA a DOMÁCNOST získávají klienti pojišťovny asistenční služby zdarma.

AXA pro své pojistné produkty nabízí i slevu minimálně 3% za bezeškodný průběh pojistky. K tomu jsou pojistné limity plynule zvyšovány dle inflace, aby byli klienti vždy dostatečně chráněni i v případě dlouhodobých smluv.

Spočítat
ceny

Mluví se o nás