Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavoláme Vám
info@epojisteni.cz

ING Penzijní společnost, a.s.

Holandská společnost ING patří mezi největší společnosti světa. V ČR působí již od roku 1991, tedy déle, než kterákoli jiná zahraniční konkurence.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
3 Zákazníků zde nyní srovnává

ING Penzijní společnost

ING Penzijní společnost nabízí jedno z nejlepších dlouhodobých zhodnocení na trhu a pyšní se mnohými oceněními nezávislých finančních odborníků.

Penzijní společnost ING funguje už 16 let, od roku 1995. Za tu dobu si vydobyl silnou pozici a pověst jednoho z nejlepších dlouhodobých zhodnocení na trhu. Kvality penzijní společnosti ING dokládají i následující čísla:

  • průměrné zhodnocení za 16 let činí 5,21 % ročně, což je velmi slušný výsledek. Průměr zhodnocení ostatních penzijních společností je 4,4, %.
  • Unikátních 7 výplatních schémat.
  • PS ING využívá cca 9 % účastníků penzijního připojištění v ČR
  • struktura portfolia je silně konzervativní tudíž velmi stabilní - 85 % je vloženo do dluhopisů (nespecifikováno, zda státních, nebo firemních) a naopak akcie nejsou využívány vůbec
  • ING spolupracuje s téměř 17 000 zaměstnavateli na českém trhu

Věrnostní kreditní karta

U ING můžete získat Věrnostní kreditní kartu. Ta Vás odměňuje za každý nákup a spoří Vám při tom na penzijní připojištění. Za každý nákup s touto kartou v obchodě nebo na internetu získáte zpět 1 % ze zaplacené částky, které vám bude automaticky připsáno na účet vašeho penzijního připojištění. S kartou můžete nakupovat ve 25 000 obchodech po celé České republice a 8 milionech obchodů v zahraničí nebo vybírat hotovost v široké síti 3 000 bankomatů v České republice a 900 000 v zahraničí. Po aktivaci můžete s kartou platit i na internetu.

Mnoho lidí pozvolna přichází na to, že kreditní karta může být skvělým prostředkem k úsporám - v ideálním případě, kterého však není těžké dosáhnout, využíváte po dobu bezúročného období (zde až 50 dní) peníze banky, zatímco své si někde výhodně spoříte (s úrokem počítaným s denní frekvencí) a ještě ušetříte na každém nákupu díky slevám za platbu kreditní kartou. ING se pro tuto oblast spojila s bankou GE Money Bank, která je v kreditních kartách velkým hráčem.

Unikátní služba Daňové optimum

Při sjednání smlouvy lze u ING využít i službu Daňové optimum. Jedná se o bezplatnou službu, která dovoluje účastníkům penzijního připojištění využívat maximální daňové slevy bez ohledu na výši měsíční úložky. Pro získání maximální slevy na dani (ušetřit se dá až 1800 Kč ročně) je potřeba roční příspěvek účastníka alespoň 18 000 Kč (1500 Kč měsíčně). Díky Daňovému optimu mohou klienti chybějící peníze doplatit i naráz, třeba ke konci prosince, a získat tak až 1800 Kč ročně od státu zpátky. Daňové optimum lze sjednat i v průběhu penzijního připojištění.

ING Penzijní portál

Růst vašich úspor můžete sledovat on-line. ING Penzijní portál je klientům ING k dispozici 24 hodin denně. Můžete tak mít své penzijní připojištění denně pod kontrolou.

Stabilita a důvěryhodnost

ING má velmi silné zázemí mezinárodní společnosti s 20letou zkušeností z českého trhu. Díky tomu je ING penzijní společnost zárukou stability a důvěryhodnosti. Penzijní připojištění u ING Penzijní společnosti se může pochlubit mnohými oceněními nezávislých finančních odborníků. ING kromě nadstandartních služeb a velice dobrého zhodnocení nabízí například také garanci nezáporného zhodnocení vašich prostředků či výběr ze sedmi výplatních schémat a je tak zárukou vemi rozumné a bezpečné investice.

Historie zhodnocení ING penzijní společnosti

Historie zhodnocení ING penzijní společnosti
Spočítat
ceny