Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Náhrada škody z dopravní nehody

  • Získejte odškodnění za škodu na svém zdraví a majetku
  • Pomůžeme Vám získat od pojišťovny viníka nehody maximum peněz, na které máte nárok
  • Pro klienty ePojisteni.cz zcela ZDARMA
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
pojisteni
2 Zákazníků zde nyní srovnává

Pomoc poškozeným při dopravních nehodách

Když do vás někdo nabourá, máte od nás zajištěného právníka, který pro Vás získá od pojišťovny viníka maximum peněz. Třeba i soudní cestou. Běžně tato služba stojí 1 490 Kč na rok. Všem klientům ePojisteni.cz nabízíme nyní tuto službu ve speciální akci ZCELA ZDARMA.

V rámci služby Vám ZDARMA poskytneme například:

  • telefonickou podporu a konzultaci pro rozsah odškodnění
  • zpracování předaných podkladů a výpočet nároku na odškodnění
  • uplatnění nároku u pojišťovny viníka
  • případnou reklamaci výše plnění, bude-li plnění bezdůvodně kráceno
  • právní zastupování v soudním řízení s pojišťovnou / kanceláří pojistitelů
  • právní zastupování v trestním řízení s viníkem dopravní nehody
  • zajištění odborných lékařských posudků

Jak si službu objednám?

Máte o tuto naši službu zájem? Všechny potřebné informace o tom, jak službu objednat získáte na této stránce. Stačí, když na stránce vyplníte potřebné údaje anebo nám zavoláte, že máte o službu zájem.

Kolik služba stojí?

Pokud jste našimi klienty, je pro Vás tato služba ZCELA ZDARMA.

Pokračovat

Pro koho je služba určena?

Služba je určena pro každého, komu byla způsobena škoda při dopravní nehodě ne vlastní vinnou a kdo chce vymoci odškodnění v plné výši od pojišťovny viníka nehody. Služba je primárně určena pro naše klienty, ovšem i pokud klientem ePojisteni.cz nejste a měli byste o naši službu zájem, rádi Vám pomůžeme. Nebo se prostě můžete stát naším klientem a využívat všech našich výhod, které Vám v rámci ePojisteni.cz nabízíme.

Často se stává, že je poškozenému odškodnění ze strany toho, kdo mu je vyplácí (např. pojišťovna) bezdůvodně a nepatřičně kráceno a poškozený tak nedostane odškodnění, které mu ze zákona náleží. Získávání adekvátní náhrady škody z dopravní nehody je právně složité. Tuto oblast upravuje celá řada právních předpisů. Případné zvýšení sazby odškodnění se lze v odůvodněných případech domoci výlučně soudní cestou. Proto se klient bez pomoci advokáta nemůže obejít. Proto je výhodné využít naši službu a získat tak odškodnění v plné výši a co nejkratší době.

Slovo odborníka

Utrpíte-li škodu při dopravní nehodě, kterou jste nezavinili, je často právně velmi složité, získat od pojišťovny viníka náhradu v maximální možné výši. Tuto oblast upravuje celá řada právních předpisů a je tak mnohdy nutné vydat se soudní cestou. Bez pomoci advokáta se nelze obejít. Služba "Náhrada škody z dopravní nehody" vše řeší!

odskodneni Miren Memiševič Pojišťovací expert, ePojisteni.cz

Mluví se o nás