Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Náhrada škody z dopravní nehody

  • Získejte odškodnění za škodu na svém zdraví a majetku
  • Pomůžeme Vám získat od pojišťovny viníka nehody maximum peněz, na které máte nárok
  • Pro klienty ePojisteni.cz zcela ZDARMA
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
18 Zákazníků zde nyní srovnává

Pomoc poškozeným při dopravních nehodách

Když do vás někdo nabourá, máte od nás zajištěného právníka, který pro Vás získá od pojišťovny viníka maximum peněz. Třeba i soudní cestou. Běžně tato služba stojí 1 490 Kč na rok. Všem klientům ePojisteni.cz nabízíme nyní tuto službu ve speciální akci ZCELA ZDARMA.

V rámci služby Vám ZDARMA poskytneme například:

  • telefonickou podporu a konzultaci pro rozsah odškodnění
  • zpracování předaných podkladů a výpočet nároku na odškodnění
  • uplatnění nároku u pojišťovny viníka
  • případnou reklamaci výše plnění, bude-li plnění bezdůvodně kráceno
  • právní zastupování v soudním řízení s pojišťovnou / kanceláří pojistitelů
  • právní zastupování v trestním řízení s viníkem dopravní nehody
  • zajištění odborných lékařských posudků

Jak si službu objednám?

Máte o tuto naši službu zájem? Všechny potřebné informace o tom, jak službu objednat získáte ZDE. Stačí, když na stránce vyplníte potřebné údaje anebo nám zavoláte, že máte o službu zájem.

Kolik služba stojí?

Pokud jste našimi klienty, je pro Vás tato služba ZCELA ZDARMA. Pokud nejste klientem ePojisteni.cz a přesto máte o službu zájem, máte dvě možnosti. Buď si můžete naši službu předplatit za cenu 1 490 Kč na rok, anebo pokud se Vám stala nehoda a chcete vymoci v plné výši odškodnění, na které máte dle zákona nárok, stačí nás kontaktovat a naše odměna bude pak 20 % z vymožené částky.

Pokračovat

Pro koho je služba určena?

Služba je určena pro každého, komu byla způsobena škoda při dopravní nehodě ne vlastní vinnou a kdo chce vymoci odškodnění v plné výši od pojišťovny viníka nehody. Služba je primárně určena pro naše klienty, ovšem i pokud klientem ePojisteni.cz nejste a měli byste o naši službu zájem, rádi Vám pomůžeme. Nebo se prostě můžete stát naším klientem a využívat všech našich výhod, které Vám v rámci ePojisteni.cz nabízíme.

Často se stává, že je poškozenému odškodnění ze strany toho, kdo mu je vyplácí (např. pojišťovna) bezdůvodně a nepatřičně kráceno a poškozený tak nedostane odškodnění, které mu ze zákona náleží. Získávání adekvátní náhrady škody z dopravní nehody je právně složité. Tuto oblast upravuje celá řada právních předpisů. Případné zvýšení sazby odškodnění se lze v odůvodněných případech domoci výlučně soudní cestou. Proto se klient bez pomoci advokáta nemůže obejít. Proto je výhodné využít naši službu a získat tak odškodnění v plné výši a co nejkratší době.

Slovo odborníka

Utrpíte-li škodu při dopravní nehodě, kterou jste nezavinili, je často právně velmi složité, získat od pojišťovny viníka náhradu v maximální možné výši. Tuto oblast upravuje celá řada právních předpisů a je tak mnohdy nutné vydat se soudní cestou. Bez pomoci advokáta se nelze obejít. Služba "Náhrada škody z dopravní nehody" vše řeší!

Miren Memiševič Pojišťovací expert, ePojisteni.cz

Mluví se o nás