Odškodnění po dopravní nehodě – náhrada škody a poradenství

 • Chcete získat odškodnění za škodu na vašem majetku?
 • Poradíme, jak v situaci postupovat a získat adekvátní odškodnění z povinného ručení
 • Nejste spokojeni s dosavadním postupem nebo plněním pojišťovny? Kontaktujte nás!
 • Pro zákazníky ePojisteni.cz zcela ZDARMA
pojisteni
11 Zákazníků zde nyní srovnává

Odškodnění po dopravní nehodě – náhrada škody a poradenství

Když vás někdo nabourá, správně předpokládáte, že by škodu na majetku měla uhradit pojišťovna viníka z jeho povinného ručení. To vše ideálně rychle a bez zbytečných komplikací a průtahů.

Ve skutečnosti ale může být tahle situace mnohem komplikovanější, než se na první pohled zdá. Odškodnění dopravní nehody nemusí odpovídat adekvátní výši nebo je situace natolik složitá, že se neobejde bez soudu a zkušeného poradce.

Proto jsme pro vás připravili speciální službu, prostřednictvím které vám naši specialisté poradí, jak získat maximální odškodnění na majetku po dopravní nehodě.

Běžné právní poradenství stojí i 1 500 Kč za hodinu, pokud jste ale klienty ePojisteni.cz, získáváte konzultaci ohledně škodní události ve speciální akci zcela zdarma. Berte však na vědomí, že tato služba v žádném případě nenahrazuje standardní právní zastoupení, zákazník u této bezplatné služby nemá nárok na náhradu škody a může být z naší strany kdykoliv ukončena.


Služba je určena zejména pro:

 • zákazníky ePojisteni.cz
 • osoby, které nejsou viníkem nehody
 • účastníky dopravní nehody
 • osoby, které nechtějí uplatňovat škodu na zdraví
 • zákazníky, kteří již nehodu nahlásili pojišťovně viníka
 • ty, kteří již dostali od zmíněné pojišťovny rozhodnutí o způsobu likvidace pojistné události a s tímto rozhodnutím nesouhlasí

 • Služba naopak není určena pro zákazníky s pojistnou událostí týkající se havarijního pojištění, poškozeného čelního skla a dalších připojištění. Dále není vhodna pro zákazníky, u kterých není jednoznačně znám viník nehody.


  Jak si službu objednám?

  Pokud jste zákazníkem ePojisteni.cz a máte o službu zájem, stačí si na této stránce stáhnout a vyplnit dotazník týkající se škodní události a vaší osoby. Ten následně zašlete na e-mail legal@epojisteni.cz. Obratem se vám ozve někdo z našich speicalistů a poradí vám, jak dále problém řešit. Zároveň situaci posoudí a bude vás informovat o tom, zda pojišťovna postupuje správně při volbě smluvního servisu, nebo výši (případném zamítnutí) plnění.

  Jestliže máte jakékoli dotazy nebo chcete situaci řešit telefonicky, neváhejte nás kontaktovat. Služba je pro naše klienty zdarma. Pokud mezi ně zatím nepatříte, kontaktujte nás, společně určitě vymyslíme řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.


  Dotazník pro vyplnění:


  4 nejčastější situace, kdy se vyplatí o službě uvažovat

  Řidiči se občas dostanou do situací, kdy jim není zcela jasné, zda stojí na straně viníka nebo poškozeného. V takových případech je dobré využít této unikátní služby a situaci konzultovat s pojišťovacím specialistou, v komplikovanějších případech i s právníkem. Jen tak získáte jistotu maximálního odškodnění po nehodě a odbornou pomoc, která se u specifických situací může hodit. Kdy můžete být na vážkách?

  • Při srážce se zvěří
  • V případě, že viník dopravní nehody ujel
  • Škoda (např. uražené zrcátko) byla způsobena neznámým viníkem
  • Škoda byla způsobená nepojištěným vozidlem


Slovo odborníka závěrem

„Utrpíte-li škodu při dopravní nehodě, kterou jste ale sami nezavinili, je často právně velmi složité získat od pojišťovny viníka náhradu v maximální možné výši. Tuto oblast totiž upravuje celá řada právních předpisů, a je tak mnohdy nutné řešit problém soudní cestou, kde se bez pomoci prakticky neobejdete. Naštěstí existuje služba "Náhrada škody po nehodě", díky níž získáte ZDARMA odborné poradenství.“

dopravni Miren Memiševič Pojišťovací expert, ePojisteni.cz
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás