Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Nemocenské pojištění

Nemocenské pojištění

  •  Pro všechny výdělečně činné
  •  Peníze za každý den nemoci
  •  Možnost nastavení výše pojistky

Pokračovat

Nemocenské pojištění

Nemocenské pojištění ochrání Vaše finance v případě pracovní neschopnosti či pobytu v nemocnici. Pojištění pro případ nemoci chrání proti poklesu příjmů v době pracovní neschopnosti nebo při pobytu v nemocnici. Uzavírá se nad rámec státního systému nemocenských dávek. Pokud budete mít pojištění pro případ nemoci, budete v případě nemoci dostávat vedle státní nemocenské dávky také částku sjednanou ve smlouvě pojištění pro případ nemoci. Tak si můžete zachovat životní úroveň, na kterou jste zvyklí.


Mám zájem


Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »


Nemocenské pojištění vynahradí finanční ztráty

Pojišťovna platí, když nemůžete vykonávat zaměstnání

Nemocenské pojištění je určeno výdělečně činným osobám. Dodá Vám klid, zejména, pokud jsou na Vás Vaši blízcí finančně závislí, pokud splácíte hypotéku, půjčku atd. Z pojistky nemocenského pojištění Vám budou v případě nemoci a pobytu v nemocnici hrazeny finanční ztráty, vzniklé tím, že nemůžete vykonávat zaměstnání. Navíc ke státní nemocenské dávce. Tak můžete dál bezproblémově dostávat svým závazkům.


Slovo odborníka

 

Jde o velmi praktické pojištění, které hradí události, jež se denně dějí a nepojištěným mohou způsobit velké komplikace. Díky tomuto pojištění se nemusíte ničeho obávat. Za pár korun na pojistném to stojí.

pojišťovací expert David Holý

David Holý Pojišťovací expert,
ePojisteni.cz

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem
Mobilní web / Klasický web