Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Nejlevnější pojistka na blbost

"Pojištění na blbost"

  •  Kryje veškeré škody, které způsobíte zaměstnavateli
  •  Široká škála limitů plnění
  •  sleva při online sjednání

Spočítat cenu

Pojistka na blbost

Po zavedení nového občanského zákoníku se mnoho věcí změnilo. Velké změny zasáhly také pravidla vyplácení odškodného. Již rok neplatí, že osobní omluva má přednost, a peněžní satisfakce má přednost. O výši odškodného rozhodují soudy a částky se pohybují ve stovkách i milionech korun zejména v případech, kdy se jedná o újmu na zdraví s trvalými následky. Pokud chcete mít jistotu, že Vás případná škoda finančně nezruinuje, sjednejte si pojištění odpovědnosti za škody v občanském životě či z výkonu povolání.

Spočítat cenuNejlevnější pojištění na "blbost"

Tento typ pojištění odpovědnosti bývá často označování jako pojistka na blbost a nejedná se o nijak drahé pojištění. Cena pojištění závisí na volbě limitů pojistného plnění a v případě nejnižšího možného limitu je cena pojištění zhruba 500 korun. Limity pojistného plnění jsou následující:

Dle zákona zodpovídá za své činy každý občan ČR. Mezi typické příklady patří vytopení sousedova bytu, uklouznutí na chodníku před domem, pokousání psem, rozbití oknem dítěte a mnoho další.

V případě odpovědnosti za škody z výkonu povolání zodpovídá zaměstnanec za škody způsobené na majetku zaměstnavatele a to dle zákona až do výše 4,5 násobku svého průměrného měsíčního platu. Pojištění se tedy sjednává s pojistným limitem v této výši a stojí pár set korun ročně. Některé profese musí mít dokonce sjednané pojištění odpovědnosti ze zákona. Jedná se o odborné profese s vysokou mírou zodpovědnosti. Jsou to například:

Pojištění odpovědnosti nabízí všechny české pojišťovny. Nabídku nejvýznamnějších pojišťoven si snadno srovnáte na stránkách ePojištění.cz. Pojistku na blbost si zde sjednáte online a za velmi výhodných podmínek. Neváhejte a přesvědčte se sami.Spočítat cenu

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Mobilní web / Klasický web