Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Nejlevnější plyn v ČR

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
12 Zákazníků zde nyní srovnává

Společností, které se zabývají dodávkami zemního plynu, je v současné době přesně 57. Čeští spotřebitelé mají právo si mezi nimi vybrat společnosti, od které budou odebírat plyn. Jak a čím se dodavatelé plynu liší? Dodavatelské společností dělíme zejména dle velikosti. Jedná se jak o velké společnosti, jako je například RWE, ČEZ, Pražská plynárenská, E.ON, i o menší alternativní společnosti, kterých je většina.

Mám zájem

Rozdíly v cenách jsou veliké

Jednotlivé společnosti mezi sebou vedou konkurenční boj a snaží se získávat nové zákazníky. Díky tomu se ceny plynu udržují relativně nízko a spotřebitel si může vybrat dodavatele, který nabízí nejlevnější plyn. Mezi další výhody patří různé služby navíc, které někteří dodavatelé nabízí jako bonus.

Jelikož je dodavatelů opravdu velké množství, výběr není snadný. Při výběru nového a levnějšího dodavatele je vhodné využít online kalkulačky, kterou najdete na www.epojisteni.cz. Díky této kalkulačce je možné porovnat nabídek o více dodavatelů najednou a během pár minut. Z přehledného porovnání už je více než snadné si vybrat toho správného dodavatele.

Mám zájem

Mluví se o nás