Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Náhrada škody z nehody,
právní poradenství

 • Získejte odškodnění za škodu na svém zdraví a majetku
 • Pomůžeme Vám získat od pojišťovny viníka nehody maximum peněz, na které máte nárok
 • Poradíme při řešení škodních událostí
 • Poradíme při nespokojenosti s postupem pojišťovny
 • Pro klienty ePojisteni.cz zcela ZDARMA
pojištění
2 Zákazníků zde nyní srovnává

Náhrada škody z dopravní nehody

Právní poradenství při řešení škodní události

Poradíme Vám při řešení škodní události s pojišťovnou - pokud si nejste jisti správným postupem jakožto klienta nebo se Vám nezdá férový přístup pojišťovny, kontaktujte nás na emailu legal@epojisteni.cz. Náš právní zástupce Vám poradí se správným nebo doporučeným postupem. Poradíme Vám, zda pojišťovna postupuje správně při volně smluvního servisu, zda její postup při určení výše plnění nebo při odmítnutí plnění je správný. Tuto službu nabízíme našim klientům ZCELA ZDARMA.


Pomoc poškozeným při dopravních nehodách

Když do vás někdo nabourá, máte od nás zajištěného právníka, který pro Vás získá od pojišťovny viníka maximum peněz. Třeba i soudní cestou. Běžně tato služba stojí 1 490 Kč na rok. Všem klientům ePojisteni.cz nabízíme nyní tuto službu ve speciální akci ZCELA ZDARMA.

Pro koho je služba určena?

 • jsem klientem ePojisteni.cz (mám zde sjednanou jakoukoliv smlouvu)
 • nejsem viníkem nehody
 • nehodu jsem již nahlásil na pojišťovně viníka
 • již jsem dostal od této pojišťovny rozhodnutí o způsobu likvidace pojistné události a ním nesouhlasím


 • V rámci služby Vám ZDARMA poskytneme například:

  • telefonickou podporu a konzultaci pro rozsah odškodnění
  • zpracování předaných podkladů a výpočet nároku na odškodnění
  • uplatnění nároku u pojišťovny viníka
  • případnou reklamaci výše plnění, bude-li plnění bezdůvodně kráceno
  • právní zastupování v soudním řízení s pojišťovnou / kanceláří pojistitelů
  • právní zastupování v trestním řízení s viníkem dopravní nehody
  • zajištění odborných lékařských posudků

  Jak si službu objednám?

  Máte o tuto naši službu zájem? Všechny potřebné informace o tom, jak službu objednat získáte ZDE. Stačí, když na stránce vyplníte potřebné údaje anebo nám zavoláte, že máte o službu zájem.


  Kolik služba stojí?

  Pokud jste našimi klienty, je pro Vás tato služba ZCELA ZDARMA. Pokud nejste klientem ePojisteni.cz a přesto máte o službu zájem, máte dvě možnosti. Buď si můžete naši službu předplatit za cenu 1 490 Kč na rok, anebo pokud se Vám stala nehoda a chcete vymoci v plné výši odškodnění, na které máte dle zákona nárok, stačí nás kontaktovat a naše odměna bude pak 20 % z vymožené částky.

  Pokračovat

  Komu pomůžeme?

  Služba je určena pro každého, komu byla způsobena škoda při dopravní nehodě ne vlastní vinnou a kdo chce vymoci odškodnění v plné výši od pojišťovny viníka nehody. Služba je primárně určena pro naše klienty, ovšem i pokud klientem ePojisteni.cz nejste a měli byste o naši službu zájem, rádi Vám pomůžeme. Nebo se prostě můžete stát naším klientem a využívat všech našich výhod, které Vám v rámci ePojisteni.cz nabízíme.

  Často se stává, že je poškozenému odškodnění ze strany toho, kdo mu je vyplácí (např. pojišťovna) bezdůvodně a nepatřičně kráceno a poškozený tak nedostane odškodnění, které mu ze zákona náleží. Získávání adekvátní náhrady škody z dopravní nehody je právně složité. Tuto oblast upravuje celá řada právních předpisů. Případné zvýšení sazby odškodnění se lze v odůvodněných případech domoci výlučně soudní cestou. Proto se klient bez pomoci advokáta nemůže obejít. Proto je výhodné využít naši službu a získat tak odškodnění v plné výši a co nejkratší době.

  ePojisteni.cz si vyhrazuje právo spolupráci klientovi kdykoliv ukončit, případně doporučit předání řešené záležitosti již na oficiální advokátní kanceláře, které jsou již standardně zpoplatněné a pomohou odborně daný problém dořešit. Jelikož je naše právní služba bezplatná, jedná se především o právní poradu a tedy nenahrazuje plně právní služby advokátní kanceláře, které mohou řešit záležitosti i soudní či mimosoudní cestou s viníkem sporu.


  Informace o zpracování osobních údajů

Slovo odborníka

Utrpíte-li škodu při dopravní nehodě, kterou jste nezavinili, je často právně velmi složité, získat od pojišťovny viníka náhradu v maximální možné výši. Tuto oblast upravuje celá řada právních předpisů a je tak mnohdy nutné vydat se soudní cestou. Bez pomoci advokáta se nelze obejít. Služba "Náhrada škody z dopravní nehody" vše řeší!

avatar Miren Memiševič Pojišťovací expert, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 94

Mluví se o nás