Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Pojištění majetku

Pojištění majetku - zadání údajů

Výběr pojištění

Adresa objektu

*
?

Vyplňte prosím ulici a číslo popisné kalkulované nemovitosti.

*
?

Vyplňte prosím poštovní směrovací číslo kalkulované nemovitosti.

*
?

Vyberte z nabídky město odpovídající zadanému PSČ kalkulované nemovitosti.

Kontaktní údaje

*
?

Vyplňte prosím jméno a příjmení kontaktní osoby pro řešení pojištění majetku.

*
?

Proč žádáme email?
Výsledky kalkulace Vám zašleme na zadanou emailovou adresu. Odkaz na nabídky máte kdykoliv k dispozici, nebo ho můžete například přeposlat svým známým. V žádném případě Vás nebudeme "spamovat" nevyžádanými emaily.

*
?

Proč žádáme telefonní číslo?
Pokud si vyberete z nabízených pojištění, může Vás kontaktovat náš pojišťovací specialista. Poradí jak vyřídit pojištění z pohodlí domova a zodpoví veškeré Vaše dotazy.

tip: Pokud nemáte české telefonní číslo, můžete kontaktovat naši infolinku 840 888 444.


*Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami. Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely zpracování cenových kalkulací, vyřízení vašich objednávek, pro zasílání našich přizpůsobených nabídek. Bližší informace o zpracování osobních údajů a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů. Pojistné produkty jsou nabízeny na základě licence České národní banky.

informace o nejlepších cenách a slevách z dalších oblastí pojištění a užitečné tipy jak ušetřit. Odhlásit se můžete kdykoliv.