Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Online hypotéka

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
18 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Nabízíme Vám výhodnou možnost uzavření hypotéky online. S námi získáte hypotéku online snadno, rychle a hlavně bezpečně. Online je možné získat novou hypotéku i refinancovat starou. Poradíme Vám, jak získat hypotéku během pár dní na stránkách www.epojisteni.cz. Vše je samozřejmě nezávazné a zdarma.

Nejprve je nutné na našich stránkách www.epojisteni.cz zadat parametry požadované hypotéky. Okamžitě se dozvíte, jakou úrokovou sazbu získáte, jak vysokou měsíční splátku budete platit. Poté budete mít čas, abyste se rozhodli, zdá budete nabídku akceptovat či nikoliv. Se vším Vám samozřejmě pomůže náš hypoteční specialista, který s Vámi vybere nejvýhodnější možnost, a zodpoví Vám všechny otázky.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Online hypotéka

Ten Vám také pomůže doložit správně všechny dokumenty a úvěr za Vás kompletně vypracuje. Komunikovat je možné online v době, kdy se to bude hodit právě Vám. Není tedy nutné řešit pracovní dobu vybrané banky a čerpat kvůli tomu cennou dovolenou. Jakmile bude Váše žádost o úvěr schválená, stačí podepsat smlouvu a začít čerpat peníze.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás