Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Hypotéka na bydlení

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
10 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Zajímáte se o možnosti financování vlastního bydlení? Nejvíce využívaným způsobem, pokud tedy nemáte dostatek vlastních prostředků, je již desítky let hypotéka. Hypotéka je jednoduše řečeno dlouhodobý typ úvěru, který je zajištěný nemovitostí. K zajištění je možné použít nemovitost, kterou vlastníte Vy či Vaše rodina, a která se nachází na území ČR. Může jít také o kupovanou nemovitost, což je nejčastější způsob.

Díky hypotéce získáte potřebné peníze nejen na koupi nemovitosti. Hypotéku je také možné použít na stavbu nemovitosti i na rekonstrukci či modernizaci stávající nemovitosti. Možnosti využití hypotéky jsou ještě širší. Mezi hypotékami najdete i neúčelové typy, které není nutné využít pouze na financování nemovitosti. Typickým příkladem je Americká hypotéka.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Hledáte výhodný úvěr na bydlení?

S výběrem výhodné hypotéky Vám pomohou také naše stránky, na kterých najdete online kalkulačku. Zde si můžete porovnat více nabídek od různých hypotečních společností, jejichž parametry si porovnáte v klidu svého domova, aniž byste byli pod tlakem některé ze společností. Mnohem snáze si tak vyberete hypotéku přesně dle vlastních představ a možností.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás