Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Hypoteční úvěr

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
3 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Možnosti internetu změnily svět půjček, úvěrů a hypoték k nepoznání. Pryč jsou časy, kdy vyřízení půjčky trvalo dny a v případě hypoték dokonce i týdny. Dnes je možné některé úvěry vyřídit kompletně online. A to platí také pro některé hypoteční úvěry. Standardní již je, že si hypoteční úvěry můžete online porovnat a zažádat si o konkrétní nabídku. Poté již záleží na konkrétní společnosti, jaké další podmínky se bude klást.

Doba schválení a poskytnutí hypotečního úvěru závisí především na jejím poskytovateli, kterým může být banka i nebankovní společnost. Většina finančních společností požaduje doložení řady dokumentů, které se vztahují k vybrané nemovitosti a finanční situaci klienta. Pokud klient splní všechny požadavky, je vyřízení hypotéky velmi rychlé.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Hypoteční úvěry a jejich porovnání

Hlavní výhodou internetu pro oblast hypoték je možnost rychlého online porovnání více nabídek. To bylo v minulosti pro laika velmi obtížné. Dnes si však snadno porovná více nabídek najednou a z přehledné tabulky si mnohem snáze vybere hypotéku, která odpovídá jeho představám a také možnostem. To vše za pouhých pár minut. Zájemce o hypotéku navíc může využít odborného online poradenství a zeptat se na vše, co je mu dosud nejasné.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás