Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Havarijní pojištění - AXA pojišťovna

AXA pojišťovna

AXA pojišťovna je také součástí mezinárodní skupiny AXA Group, která patří mezi největší světové správce aktiv. AXA v České republice působí již 15 let. Nejmladším členem skupiny je AXA pojišťovna, která na českém trhu působí od roku 2008.

Historie skupiny AXA se datuje již do roku 1817. A to konkrétně ve Francii, kde spojením několika velkých pojišťovacích společností vzniká předchůdce pojišťovny AXA. S názvem AXA se ale setkáváme od roku 1985, kdy se vedení společnosti rozhodlo pro nové obchodní jméno. V současnosti má AXA Bank Europe sídlo v Belgii a řadí se mezi 50 nejúspěšnějších bank na světě. Skupina AXA působí kromě České republiky také v Belgii, Slovensku a Maďarsku.

AXA poskytuje náhradu škody v případě nehody, krádeže, živelní události nebo vandalismu bez průtahů a zbytečného papírování. Havarijní pojištění u AXA má tyto základní rysy:

  •  pojištění na obecnou cenu (částku obvyklou v daném čase a místě) pro ojetá vozidla a pojištění na novou cenu pro nová vozidla
  •  nízké nároky na zabezpečení Vašeho vozidla
  •  administrativně-právní pomoc je nedílnou součástí pojištění (pomůžeme a poradíme při sporech s autoservisem, policií či úřady i při ztrátě dokladů od vozidla)

Možnosti připojištění

AXA nabízí i tyto nadstandardní služby:

  •  Připojištění skel – výhodné v případě poškození, zničení nebo krádeže všech skel. Maximální pojistné plnění představuje částku 20 000 Kč v jednom pojistném období.
  •  Připojištění náhradního vozidla – pouze s Havarijním pojištěním můžete sjednat připojištění a používat tak náhradní vozidlo na území České a Slovenské republiky až po dobu 7 dní.
  •  Připojištění zavazadel – vztahuje se na všechny druhy rizik, včetně krádeže zavazadel umístěných na střešním nosiči. Maximální limit plnění je 30 000 Kč (při krádeži ze střešního nosiče je limit 15 000 Kč při spoluúčasti 5 000 Kč).
  •  Úrazové připojištění – pojistná částka se vztahuje na každého člena posádky vozu. Pojišťovna vyplatí 100 000 Kč v případě smrti následkem úrazu a 200 000 Kč za trvalé následky úrazu.
  •  Připojištění právní asistence KOMFORT – vztahuje se na přestupkové nebo trestní řízení po dopravní nehodě vozidla, spory s autoopravnou, spory související s STK i na spory související s garáží nebo parkovacím místem Vašeho vozidla. Připojištění platí pro Českou republiku i zahraničí. Roční limit pojistného plnění je 100 000 Kč. Po sjednání povinného ručení získává klient navíc slevu 50% na pojištění právní asistence KOMFORT.
Spočítat
ceny

Mluví se o nás