Generali penzijní společnost, a.s.

Generali patří mezi největší pojišťovny a finanční společnosti světa vůbec. Jedná se o původem italskou pojišťovnu, která má na našem území bohatou historii.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50 %
14 Zákazníků zde nyní srovnává

Generali penzijní společnost

Jedním z důležitých produktů Generali je doplňkové penzijní spoření, které nabízí skrze vlastní penzijní společnost. Ta byla založena v roce 1994, takže zkušenosti s poskytováním penzijního pojištění a s ním spojených dalších služeb mají v této pojišťovně veliké.

  • Více než 1,1 milionu klientů využívá služeb Generali penzijní společnosti, do kterých spadají účastnické fondy a různé druhy spořicích programů. Dále mohou klienti využít také online obsluhu svého spoření.
  • Díky 900 prodejním místům je Generali penzijní společnost snadno dostupná všem v České republice. Síť je tvořena nejen poradci a pobočkami Generali České pojišťovny, ale i nezávislými finančními poradci.

Služba Daňový servis

Šikovná služba pro maximální daňový odpočet u Generali nazývají službou "Daňový servis". Služba umožňuje automaticky zajistit maximální možný odpočet z daní a získat až 3 600 Kč ročně. Částka obvykle přichází již s únorovu výplatou.

  • Pokud si platíte pravidelně 3 000 Kč a více, vzniká maximální odpočet automaticky.
  • V případě, že si pravidelně platíte nižší částku, vzniká maximální odpočet po vložení daňového doplatku a sjednání služby Daňový servis.

Službu Daňový servis si můžete sjednat online, písemně (na adrese penzijní společnosti nebo e-mailem) nebo telefonicky.

Pokud platbu zaplatíte pozdě nebo na ni zcela zapomenete, je možné ji doplatit do konce roku k daňovému zaúčtování. Ovšem nezapomeňte na službu Daňový servis, která musí být aktivní. U zpětně doplacené platby pak bohužel nemáte nárok na státní příspěvek.

Spočítat
ceny