Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Rozdáváme dárky všem fotbalovým fanouškům


Pro fotbalové fanoušky

ePojisteni.cz je generálním partnerem fotbalové ligy. Fotbal máme rádi a rozdáváme dárky všem fotbalovým fanouškům. Každému, kdo uzavře povinné ručení, dáme dárek podle jeho výběru. Třeba originální fotbalový míč Puma nebo Vám pošleme 400 Kč, které můžete použít třeba na nákup dresu, šály Vašeho oblíbeného klubu, lístku na zápas nebo jiný fotbalový zážitek.


Ušetřete na pojištění a získejte dárek

Jsme největší a nejvyužívanější srovnávač a prodejce pojištění v ČR. Každý měsíc zařídíme levnější povinné ručení tisícům řidičů, 85 % řidičů díky nám ušetří na pojištění průměrně 1 750 Kč. Změnou pojišťovny můžete ušetřit hodně peněz. Porovnejte si u nás nabídky pojišťoven online. Zařídíme Vám povinné ručení u pojišťovny, kterou si vyberete. To všechno zdarma!

Uzavři povinné ručení

Jak to funguje?

  •  1. Srovnejte si nabídky pojišťoven a zjistěte, kolik ušetříte
  •  2. Uzavřete povinné ručení
  •  3. Vyberte si dárek – fotbalový míč Puma nebo peníze na ruku

    Není v tom žádný háček, odměníme každého!Proč jsme se stali generálním partnerem fotbalové ligy?

Jsme fanoušci českého fotbalu stejně jako většina Čechů a chceme ho podpořit a pomoci mu. Pokud chceme, aby se úroveň fotbalu v Česku zvyšovala, musí mít silného a stabilního partnera. Fotbal je český národní sport a my myslíme, že je dobré, aby ho podporoval a posouval český subjekt. Jako noví významní finanční podporovatelé českého fotbalu chceme aktivně přispět k jeho větší transparentnosti a profesionalizaci a pomoci uskutečňovat všechny kroky, které k tomu povedou. Kromě generálního partnerství a vytvoření ePojisteni.cz ligy plánujeme pomáhat fotbalu na všech výkonnostních i věkových úrovních. Více o naší podpoře fotbalové ligy najdete ZDE.

Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web