Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Fixace hypotéky

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Hypotéka již dávno není pouze jedna, ale na výběr máte z několika typů. Záleží pouze na Vás, na Vašich preferencích a finančních možnostech. Zajímavým typem je tzv. flexibilní hypotéka, která se poprvé objevila již na počátku 90. letech a je oblíbená zejména v USA a ve Velké Británii. Co přesně flexibilní hypotéka je?

Hlavní rozdíl mezi klasickou a flexibilní hypotékou spočívá ve způsobu splácení. U klasické hypotéky splácí klient po celou dobu dohodnutou měsíční splátku. Ke změně může dojít pouze ve chvíli změny doby fixace či refinancování hypotéky. U flexibilní hypotéky mají klienti naopak možnost upravovat výši měsíční splátky v průběhu splácení a to dle potřeby, požadovat odklad (např. v období finančních problémů) či hypotéku kdykoliv a hlavně bez sankcí splatit.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Vyplatí se flexibilní hypotéka?

Flexibilní hypotéka je tedy výhodná především pro ty, kteří mají různé příjmy. Flexibilní hypotéka je logický nejvýhodnější pro osoby samostatně výdělečně činné. Ti zajisté ocení fakt, že mohou výši splátek upravovat dle svých možností. Flexibilní hypotéka se hladce přizpůsobí klientovi a jeho potřebám. Nemá-li dostatek finančních prostředků, platí na splátkách méně nebo si dokonce může zažádat o odklad až dvanácti splátek. Naopak v dobách, kdy se mu finančně daří, zaplatí více.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás